
ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR0286
- Тегло: 1.55kg
26.04€ (50.93лв.)
без ДДС: 21.70€ (42.44лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, AMABEZKAR0286
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, цена ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, оферти ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, ревю ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, промоция ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, поръчай ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg мнения
, ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, гаранция ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Jack Russell Adult dry dog food - 1.5 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR0286 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR0286 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR0286 review
, Royal Canin AMABEZKAR0286 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR0286 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR0286 намаление
| Sugar free: | No data available |
| Dog breed: | Jack Russell Terrier |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Soy free: | N |
| Antioxidants included: | Yes |
| Gluten free: | No |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Rice, Poultry |
| Weight: | 1.5 kg |
| Health effects: | General health, Skin & coat |
| Package type: | Sack |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Category: | For dog |
| Main flavor: | Chicken |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult, Junior |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Additional features: | Hair and skin |
| Fat content: | 16% |
| Crude fibres: | 1.3% |
| Crude ash: | 6.1% |
| Protein: | 30% |





