



ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKMP0024
- Тегло: 1.20kg
27.44€ (53.68лв.)
без ДДС: 22.87€ (44.73лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, DLZROYKMP0024
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, цена ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, оферти ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, ревю ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, промоция ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, онлайн магазин ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, поръчай ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g мнения
, ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, гаранция ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, бърза доставка ROYAL CANIN Dermacomfort - Wet dog food - 12 x 85 g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMP0024 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMP0024 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMP0024 review
, Royal Canin DLZROYKMP0024 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMP0024 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMP0024 намаление
| Age of the pet : | Adult |
| Product category : | Wet food |
| Weight range: | 0 g - 200 g |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Additional features: | Hair and skin |
| Category: | For dog |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet specific needs: | Skin and coat, Improve skin health |
| Weight: | 12 x 85 g |
| Preservative free: | Y |
| Soy free: | No data available |
| Sugar free: | No |
| Pet food flavor: | Meat |
| No artificial additives: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Package type: | Kit, Sachet |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Animal type(s): | Dog |
| Suitable for: | Dog |
| Gluten free: | No |
| Health effects: | Skin & coat |
| Serving size: | 85 g |
| Pet life stage: | Mature |
| Fat content: | 6.6% |
| Crude fibres: | 1.3% |
| Moisture content: | 78% |
| Crude ash: | 1.9% |
| Protein: | 8.6% |





