
-28 %
ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1,5 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AMABEZKAR1927
- Тегло: 1.55kg
18.46€ (36.10лв.)
25.56€ (49.99лв.)
без ДДС: 15.38€ (30.08лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, AMABEZKAR1927
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, цена ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, оферти ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, ревю ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, промоция ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, поръчай ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg мнения
, ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, гаранция ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Dachshund Adult - dry dog food - 1
, 5 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR1927 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR1927 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR1927 review
, Royal Canin AMABEZKAR1927 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR1927 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR1927 намаление
| Product category : | Dry food |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| Pet food flavor: | Rice, Poultry |
| No artificial colours: | No data available |
| Breed size: | Small (2-10 kg) |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Health effects: | General health |
| Sugar free: | No data available |
| Animal type(s): | Dog |
| Soy free: | N |
| Dog breed: | Dachshund |
| Weight: | 1.5 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Gluten free: | No |
| Lactose free: | Yes |
| Pet life stage: | Mature |
| Preservative free: | No data available |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Pet breed: | Dachshund |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Main flavor: | Chicken |
| Additional features: | General health |
| Category: | For dog |
| Protein: | 28% |
| Crude ash: | 6.5% |
| Crude fibres: | 3% |
| Fat content: | 14% |





