





ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZROYKDP0057
- Тегло: 1.17kg
26.32€ (51.47лв.)
без ДДС: 21.93€ (42.89лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, DLZROYKDP0057
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, цена ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, оферти ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, ревю ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, промоция ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, онлайн магазин ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, поръчай ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g мнения
, ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, гаранция ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, бърза доставка ROYAL CANIN Chihuahua - pack 12x85g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKDP0057 характеристики
, Royal Canin DLZROYKDP0057 спецификации
, Royal Canin DLZROYKDP0057 review
, Royal Canin DLZROYKDP0057 сравнение
, Royal Canin DLZROYKDP0057 отзиви
, Royal Canin DLZROYKDP0057 намаление
| Capacity: | 85 g |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Series : | ROYAL CANIN Breed Health Nutrition |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | General health |
| Pet life stage: | Mature |
| Product category : | Wet food |
| Category: | For dog |
| Quantity: | 12 |
| Crude ash: | 2.1% |
| Fat content: | 5.6% |
| Moisture content: | 79% |
| Protein: | 8.5% |
| Crude fibres: | 1.4% |





