
Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLZROYKMK0029
- Тегло: 1.17kg
34.54€ (67.55лв.)
без ДДС: 28.78€ (56.29лв.)
Етикети:
Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, DLZROYKMK0029
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, цена Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, оферти Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, ревю Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, промоция Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, онлайн магазин Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, поръчай Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g мнения
, Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, гаранция Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, бърза доставка Royal Canin CCN Sterilised Loaf - wet food for adult dogs - 12x85g
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLZROYKMK0029 характеристики
, Royal Canin DLZROYKMK0029 спецификации
, Royal Canin DLZROYKMK0029 review
, Royal Canin DLZROYKMK0029 сравнение
, Royal Canin DLZROYKMK0029 отзиви
, Royal Canin DLZROYKMK0029 намаление
| Additional features: | Overweight, Sterilization |
| Age of the pet : | Adult |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Package type: | Sachet |
| Dosage form: | Solid |
| Health effects: | Healthy weight |
| Breed size: | Every size (2 - 80kg) |
| Pet food flavor: | No data available |
| Dog breed: | Any breed |
| Pet life stage: | Mature |
| Weight: | 12 x 85 g |
| Pet specific needs: | Spayed or neutered |
| Animal type(s): | Dog |
| Suitable for: | Dog |
| Size of breed: | Suitable for all breeds |
| Product category : | Wet food |
| Category: | For dog |
| Weight range: | 1 kg - 1,9 kg |
| Quantity: | 1 |
| Zinc content (per 100 g): | 6 mg |
| Crude fibres: | 1.3% |
| Iron content: | 2 mg/kg |
| Copper content: | 2.4 mg/kg |
| Iodine content (per 100 g): | 0.3 μg |
| Protein: | 8.4% |
| Sugar free: | No |
| Crude ash: | 1.5% |
| Gluten free: | No |
| Vitamin D3 content: | 190 IU/kg |
| Manganese content (per 100g): | 0.6 mg |





