
ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: AMABEZKAR1939
- Тегло: 3.06kg
37.04€ (72.45лв.)
без ДДС: 30.87€ (60.38лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, AMABEZKAR1939
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, цена ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, оферти ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, ревю ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, промоция ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, поръчай ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg мнения
, ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, гаранция ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, бърза доставка ROYAL CANIN CCN Medium Digestive Care - dry dog food - 3 kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin AMABEZKAR1939 характеристики
, Royal Canin AMABEZKAR1939 спецификации
, Royal Canin AMABEZKAR1939 review
, Royal Canin AMABEZKAR1939 сравнение
, Royal Canin AMABEZKAR1939 отзиви
, Royal Canin AMABEZKAR1939 намаление
| Lactose free: | Yes |
| Soy free: | N |
| Preservative free: | Y |
| Sugar free: | No data available |
| Dog breed: | All breeds of medium-sized dogs |
| Pet specific needs: | Proper digestion |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Medium (11 - 25kg) |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Weight: | 3 kg |
| Animal type(s): | Dog |
| Pet life stage: | Mature |
| Pet food flavor: | Poultry |
| Health effects: | Proper digestion |
| Gluten free: | No |
| Series : | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Size of breed: | Medium breed 10 - 25 kg |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Category: | For dog |
| Age of the pet : | Adult |
| Additional features: | Hair and skin, Digestive support |
| Main flavor: | Goose |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Protein: | 25% |
| Fat content: | 18% |
| Crude fibres: | 1.8% |
| Crude ash: | 6.2% |




