





ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPROYKAS0009
- Тегло: 4.06kg
42.17€ (82.47лв.)
без ДДС: 35.14€ (68.73лв.)
Етикети:
ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, DLPROYKAS0009
, Royal Canin
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, цена ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, оферти ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, ревю ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, промоция ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, онлайн магазин ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, поръчай ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg мнения
, ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, royal canin {ucfirst}храна за кучета
, оригинален ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, гаранция ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, бърза доставка ROYAL CANIN Adult Mini S - dry dog food - 4kg
, Royal Canin цена
, Royal Canin промоция
, Royal Canin отстъпка
, Royal Canin Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, Royal Canin DLPROYKAS0009 характеристики
, Royal Canin DLPROYKAS0009 спецификации
, Royal Canin DLPROYKAS0009 review
, Royal Canin DLPROYKAS0009 сравнение
, Royal Canin DLPROYKAS0009 отзиви
, Royal Canin DLPROYKAS0009 намаление
| Package type: | Sack |
| Weight: | 4 kg |
| Dosage form: | Solid |
| Dog breed: | All breeds of small dogs, All breeds of miniature dogs |
| No artificial colours: | Yes |
| Product category : | Dry food |
| Pet specific needs: | Help to maintain a healthy weight |
| Soy free: | N |
| Gluten free: | No |
| Sugar free: | No data available |
| Additional features: | No special needs |
| Series : | ROYAL CANIN Size Health Nutrition |
| Couponing Royal Canin: | Discount 30 zł |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg, Mini 2.5 - 5 kg |
| Age of the pet : | Adult |
| Main flavor: | Poultry |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Category: | For dog |
| Fat content: | 16% |
| Protein: | 27% |
| Crude ash: | 6.8% |
| Crude fibres: | 1.7% |





