


-33 %



Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CV 887L
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.15kg
40.03€ (78.30лв.)
60.06€ (117.47лв.)
без ДДС: 33.36€ (65.25лв.)
Етикети:
Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, CV 887L
, Rowenta
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, цена Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, оферти Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, ревю Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, промоция Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, онлайн магазин Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, поръчай Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black мнения
, Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, rowenta {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, гаранция Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, бърза доставка Rowenta K/Pro Stylist CV887LF0 hair dryer 2200 W Black
, Rowenta цена
, Rowenta промоция
, Rowenta отстъпка
, Rowenta Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Rowenta CV 887L характеристики
, Rowenta CV 887L спецификации
, Rowenta CV 887L review
, Rowenta CV 887L сравнение
, Rowenta CV 887L отзиви
, Rowenta CV 887L намаление
| Product colour: | Black |
| Hanging type: | Hanging loop |
| Designed for travel: | No |
| Control type: | Buttons |
| Hangable: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power: | 2200 W |
| Weight: | 840 g |
| Depth: | 182 mm |
| Width: | 92.5 mm |
| Height: | 298 mm |
| Number of speeds: | 2 |
| Motor type: | AC |
| Ionic function: | Yes |
| Cool shot function: | Yes |
| Number of temperature settings: | 3 |
| Adjustable temperature: | Yes |
| Number of heating levels: | 3 |
| Package weight: | 1.26 kg |
| Package width: | 106 mm |
| Package depth: | 300 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package height: | 233 mm |
| Concentrator nozzle height: | 6 mm |
| Diffuser nozzle: | Yes |
| Concentrator nozzle: | Yes |






