



Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BHD272/00
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.01kg
54.52€ (106.62лв.)
без ДДС: 45.43€ (88.85лв.)
Етикети:
Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, BHD272/00
, Philips
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, цена Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, оферти Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, ревю Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, промоция Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, онлайн магазин Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, поръчай Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black мнения
, Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, philips {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, гаранция Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, бърза доставка Philips DryCare BHD272/00 hair dryer 2100 W Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Philips BHD272/00 характеристики
, Philips BHD272/00 спецификации
, Philips BHD272/00 review
, Philips BHD272/00 сравнение
, Philips BHD272/00 отзиви
, Philips BHD272/00 намаление
| Cord length: | 1.8 m |
| Product colour: | Black |
| Foldable handle: | No |
| Hanging type: | Hanging loop |
| Surface coloration: | Monochromatic |
| Designed for travel: | No |
| AC input voltage: | 220 V |
| Power: | 2100 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Weight: | 728 g |
| Motor type: | AC |
| Cool shot function: | Yes |
| Number of speeds: | 3 |
| Number of heating levels: | 3 |
| Ionic function: | Yes |
| Diffuser nozzle: | No |
| Concentrator nozzle: | Yes |
| Concentrator nozzle height: | 9 mm |









