





Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple, White 1000 W 1.8 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CF 9530 Brush Active
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.08kg
54.86€ (107.30лв.)
без ДДС: 45.72€ (89.42лв.)
Етикети:
Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, CF 9530 Brush Active
, Rowenta
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, цена Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, оферти Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, ревю Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, промоция Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, онлайн магазин Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, поръчай Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m мнения
, Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, rowenta {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, гаранция Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, бърза доставка Rowenta CF9530 hair styling tool Hot air brush Steam Purple
, White 1000 W 1.8 m
, Rowenta цена
, Rowenta промоция
, Rowenta отстъпка
, Rowenta Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Rowenta CF 9530 Brush Active характеристики
, Rowenta CF 9530 Brush Active спецификации
, Rowenta CF 9530 Brush Active review
, Rowenta CF 9530 Brush Active сравнение
, Rowenta CF 9530 Brush Active отзиви
, Rowenta CF 9530 Brush Active намаление
| Product colour: | White, Purple |
| Hanging type: | Hanging loop |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power: | 1000 W |
| Depth: | 56.4 mm |
| Width: | 264 mm |
| Height: | 62 mm |
| Weight: | 363 g |
| Net weight product including accessories: | 740 g |
| Brush head 2 diameter: | 5 cm |
| Brush head diameter: | 4 cm |
| Type: | Hot air brush |
| Ionic function: | Yes |
| Technology: | Steam |
| Ceramic heating system: | Yes |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Hair curling: | Yes |
| Hair drying: | No |
| Number of heating levels: | 2 |
| Hair texturizing: | No |
| Cool shot function: | Yes |
| Hair straightening: | Yes |
| Package height: | 242 mm |
| Package width: | 340 mm |
| Package weight: | 855 g |
| Package depth: | 90 mm |
| Number of brush heads included: | 2 pc(s) |
| Built-in display: | No |
| Cord length: | 1.8 m |
| Swivel cord: | No |
| Products per intermodal container (40ft): | 6780 pc(s) |
| Layers per pallet: | 4 pc(s) |
| Products per intermodal container (20ft): | 3270 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet: | 96 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft, HC): | 7920 pc(s) |
| Pallet gross height: | 115.4 cm |
| Pallet gross length: | 80 cm |
| Master (outer) cases per pallet layer: | 24 pc(s) |
| Pallet gross width: | 120 cm |
| Pallet gross weight: | 103.08 g |






