





BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4" (2.5 m) – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: AS970E
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.23kg
64.70€ (126.55лв.)
без ДДС: 53.92€ (105.46лв.)
Етикети:
BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, AS970E
, Babyliss
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, цена BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, оферти BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, ревю BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, промоция BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, онлайн магазин BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, поръчай BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m) мнения
, BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m) сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, babyliss {ucfirst}грижа за косата
, оригинален BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, гаранция BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, бърза доставка BaByliss AS970E Curly dryer Black 650 W 98.4 (2.5 m)
, Babyliss цена
, Babyliss промоция
, Babyliss отстъпка
, Babyliss Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Babyliss AS970E характеристики
, Babyliss AS970E спецификации
, Babyliss AS970E review
, Babyliss AS970E сравнение
, Babyliss AS970E отзиви
, Babyliss AS970E намаление
| Suitable for hair thickness: | Thin, Medium, Thick |
| Product colour: | Black |
| Retractable brush: | No |
| Hangable: | No |
| 360° rotational base: | Yes |
| Ceramic coating: | Yes |
| Bristles material: | Nylon/boar bristle |
| Power: | 650 W |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| Power source: | AC |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Dual voltage: | No |
| Width: | 360 mm |
| Height: | 60 mm |
| Weight: | 325 g |
| Depth: | 52 mm |
| Barrel diameter: | 5 cm |
| Brush head 2 diameter: | 3.8 cm |
| Brush head diameter: | 5 cm |
| Number of speeds: | 2 |
| Purpose: | Dry/wet hair |
| Hair drying: | Yes |
| Technology: | Warm |
| Type: | Hair styling kit |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Number of heating levels: | 2 |
| Number of settings: | 2 |
| Curling iron shape: | Straight barrel-shaped |
| Suitable for hair length: | Medium, Long |
| Rotating brush: | Yes |
| Hair curling: | Yes |
| Auto rotating: | Yes |
| Ion conditioning: | Yes |
| Hair texturizing: | Yes |
| Suitable for hair types: | Thin hair, All hair |
| Left & right rotation: | Yes |
| Ceramic heating system: | Yes |
| Hair straightening: | Yes |
| Ionic function: | Yes |
| Directional rotation: | Yes |
| Anti-static styling: | Yes |
| Curling directions: | Left, Right |
| Cool shot function: | Yes |
| Package width: | 395 mm |
| Package weight: | 1.27 kg |
| Package type: | Box |
| Package height: | 180 mm |
| Package depth: | 95 mm |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Cables included: | AC |
| Carrying case: | No |
| Manual: | Yes |
| Number of brushes: | 2 |
| Hair comb: | No |
| Pouch: | No |
| Travel pouch: | Yes |
| Number of brush heads included: | 4 pc(s) |
| Docking station included: | No |
| Cool tip: | No |
| Attachments quantity: | 4 |
| Hair care accessories: | Brush head |
| Heat mat: | No |
| Heat-resistant mat included: | No |
| Heat-resistant glove included: | No |
| Holder: | No |
| Protective caps: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Auto power off: | No |
| Built-in display: | No |
| Temperature indicator: | No |
| Cordless: | No |
| Cord length: | 2.5 m |
| Swivel cord: | Yes |
| Indication light: | No |
| Dangerous for the environment: | No |
| Cable colour: | Black |
| Products per pallet: | 192 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet: | 32 pc(s) |
| Pallet gross length: | 120 cm |
| Master (outer) case gross weight: | 5.55 kg |
| Master (outer) case width: | 300 mm |
| Products per master (outer) case: | 6 pc(s) |
| Master (outer) case height: | 413 mm |
| Pallet gross weight: | 243.2 kg |
| Master (outer) cases per pallet layer: | 8 pc(s) |
| Layers per pallet: | 4 pc(s) |
| Pallet gross width: | 80 cm |
| Master (outer) case length: | 375 mm |
| Pallet gross height: | 179.8 cm |
| Master (outer) case volume: | 465 cm³ |
| Pallet gross volume: | 1726 dm³ |
| Pallet net height: | 165.4 cm |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC): | 33030050153829 |
| Pallet GTIN (EAN/UPC): | 43030050153826 |
| Pallet net width: | 80 cm |
| Pallet net length: | 120 cm |
| Products per pallet layer: | 48 pc(s) |





