





Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium, Metallic, White 1000 W 1.8 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CF9540F0
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.08kg
67.38€ (131.78лв.)
без ДДС: 56.15€ (109.82лв.)
Етикети:
Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, CF9540F0
, Rowenta
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, цена Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, оферти Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, ревю Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, промоция Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, онлайн магазин Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, поръчай Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m мнения
, Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, rowenta {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, гаранция Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, бърза доставка Rowenta Brush Activ Premium Care CF9540 Hot air brush Warm Aluminium
, Metallic
, White 1000 W 1.8 m
, Rowenta цена
, Rowenta промоция
, Rowenta отстъпка
, Rowenta Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Rowenta CF9540F0 характеристики
, Rowenta CF9540F0 спецификации
, Rowenta CF9540F0 review
, Rowenta CF9540F0 сравнение
, Rowenta CF9540F0 отзиви
, Rowenta CF9540F0 намаление
| Removable grid: | Yes |
| Bristles material: | Natural |
| Hangable: | Yes |
| Product colour: | White, Aluminium, Metallic |
| Hanging type: | Hanging loop |
| Ceramic coating: | Yes |
| Power source: | AC |
| AC input voltage: | 220-240 V |
| Power: | 1000 W |
| Height: | 62 mm |
| Weight: | 363 g |
| Brush head 2 diameter: | 5 cm |
| Brush head diameter: | 4 cm |
| Width: | 56.4 mm |
| Depth: | 264 mm |
| Technology: | Warm |
| Rotating brush: | Yes |
| Purpose: | Dry/wet hair |
| Number of heating levels: | 2 |
| Number of settings: | 2 |
| Number of speeds: | 2 |
| Cool shot function: | Yes |
| Type: | Hot air brush |
| Ionic function: | Yes |
| Auto rotating: | Yes |
| Hair curling: | Yes |
| Hair texturizing: | No |
| Heating element material: | Aluminium |
| Hair drying: | Yes |
| Temperature (min): | 25 °C |
| Temperature (max): | 80 °C |
| Adjustable thermostat: | No |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package depth: | 340 mm |
| Package width: | 90 mm |
| Package height: | 242 mm |
| Number of brushes: | 2 |
| Cool tip: | Yes |
| Built-in display: | No |
| Cord length: | 1.8 m |
| Auto power off: | No |
| Swivel cord: | Yes |
| Cordless: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Cable colour: | White |
| Warnings: | Do not use near water. |






