



RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPRNTKAM0018
- Тегло: 0.11kg
- SKU: DLPRNTKAM0018
13.37€ (26.15лв.)
без ДДС: 11.14€ (21.79лв.)
Етикети:
RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, DLPRNTKAM0018
, Rinti
, Офис
, Дом & Градина
, купете RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, цена RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, оферти RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, ревю RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, промоция RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, онлайн магазин RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, поръчай RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g мнения
, RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, rinti {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, гаранция RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, бърза доставка RINTI Gold Mini Turkey with rabbit - wet dog food - 100g
, Rinti цена
, Rinti промоция
, Rinti отстъпка
, Rinti Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Rinti DLPRNTKAM0018 характеристики
, Rinti DLPRNTKAM0018 спецификации
, Rinti DLPRNTKAM0018 review
, Rinti DLPRNTKAM0018 сравнение
, Rinti DLPRNTKAM0018 отзиви
, Rinti DLPRNTKAM0018 намаление
EAN: 4000158920263
Technical Specifications
| Age of the pet | Adult |
| Package type | Tray |
| Sugar free | Yes |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Soy free | Yes |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | General health |
| Product category | Wet food |
| Pet specific needs | No specific needs |
| Main flavor | Turkey |
| Category | For dog |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Weight | 100 g |
| No artificial colours | Yes |
| Weight range | 0 g - 200 g |
| Dosage form | Solid |
| Gluten free | Yes |
| Series | RINTI Gold |
| Warnings | Use before the expiry date. |
| Warnings | Not intended for human consumption. |
| Warnings | Store in a dry and cool place. |
| Fat content | 5% |
| Crude fibres | 0.3% |
| Crude ash | 2% |
| Protein | 10.5% |
| Moisture content | 81% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 2.8 x 8.8 x 8.7 cm
Weight: 0.106 kg
