





Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera, Person/Vehicle/Pet Alerts, Color Night Vision, Two-Way Audio – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: P344
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.81kg
110.93€ (216.96лв.)
без ДДС: 92.44€ (180.80лв.)
![]() |
12 x 10.48 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, P344
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, цена Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, оферти Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, ревю Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, промоция Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, онлайн магазин Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, поръчай Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio мнения
, Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, гаранция Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, бърза доставка Reolink P344 - Smart 12MP PoE Dome Camera
, Person/Vehicle/Pet Alerts
, Color Night Vision
, Two-Way Audio
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink P344 характеристики
, reolink P344 спецификации
, reolink P344 review
, reolink P344 сравнение
, reolink P344 отзиви
, reolink P344 намаление
| Weatherproof: | Yes |
| Mounting type: | Wall |
| Form factor: | Turret |
| Product colour: | White |
| International Protection (IP) code: | IP67 |
| DC output current: | 1 A |
| DC output voltage: | 12, 48 |
| Power consumption (max): | 12 W |
| Power source type: | DC, PoE |
| Human and vehicle targets classification: | Yes |
| Video motion detection: | Yes |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Reset button: | Yes |
| Height: | 103.8 mm |
| Diameter: | 11.7 cm |
| Weight: | 526 g |
| Number of users: | 20 user(s) |
| User access level: | Administrator, User |
| Networking standards: | IEEE 802.3af |
| Ethernet interface type: | Fast Ethernet |
| Supported network protocols: | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Luminous flux: | 700 lm |
| Infrared (IR) cut-off filter: | Yes |
| Colour temperature: | 6500 K |
| Built-in light: | Yes |
| Antenna type: | Internal |
| Type: | IP security camera |
| Connectivity technology: | Wired |
| Screws included: | Yes |
| Mounting kit: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Manual: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in HDD: | No |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Card reader integrated: | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Lens viewing angle, horizontal: | 100° |
| Lens viewing angle, vertical: | 50° |
| Sensor type: | CMOS |
| Number of sensors: | 1 |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.49 mm (1 / 2.49") |
| Video formats supported: | H.265 |
| Video compression formats: | H.265 |
| Video streaming: | Yes |
| Total megapixels: | 12 MP |
| Bit rate: | 128 Kbps - 10240 Kbps |
| Maximum resolution: | 4512 x 2512 pixels |
| Night vision: | Yes |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Night vision distance: | 30 m |
| Number of illumination LEDs: | 2 |
| LED type: | IR |
| Maximum aperture number: | 1.6 |
| Fixed focal length: | 4 mm |
| Number of lenses: | 1 |







