


-33 %



Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR, Support Up to 16MP Cam, 5/2.4 GHz Wi-Fi, 2TB HDD, 16TB Storage Capacity, black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NVS12W NVR
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.06kg
283.94€ (555.35лв.)
425.90€ (833.00лв.)
без ДДС: 236.62€ (462.79лв.)
![]() |
12 x 26.81 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, NVS12W NVR
, reolink
, Видео наблюдение
, Системи за сигурност
, купете Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, цена Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, оферти Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, ревю Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, промоция Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, онлайн магазин Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, поръчай Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black мнения
, Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black сравнение
, евтин Видео наблюдение
, топ Видео наблюдение
, най-добър Видео наблюдение
, нов Видео наблюдение
, reolink {ucfirst}видео наблюдение
, оригинален Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, гаранция Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, бърза доставка Reolink NVS12W - 12-Channel Wi-Fi 6 NVR
, Support Up to 16MP Cam
, 5/2.4 GHz Wi-Fi
, 2TB HDD
, 16TB Storage Capacity
, black
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink Видео наблюдение
, видео наблюдение в българия
, видео наблюдение techmag
, онлайн поръчка Видео наблюдение
, магазин за Видео наблюдение
, топ оферти Видео наблюдение
, reolink NVS12W NVR характеристики
, reolink NVS12W NVR спецификации
, reolink NVS12W NVR review
, reolink NVS12W NVR сравнение
, reolink NVS12W NVR отзиви
, reolink NVS12W NVR намаление
| Product colour: | Black |
| Output current: | 2 A |
| Output voltage: | 12 V |
| Power consumption (typical): | 10 W |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 10 - 90% |
| Width: | 255 mm |
| Depth: | 222.7 mm |
| Height: | 49.5 mm |
| Weight: | 1.4 kg |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Mac compatibility: | Yes |
| Browser supported: | Edge, Firefox, Chrome, Safari |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Video input channels: | 12 channels |
| Maximum resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Video recording modes: | 1080p, 720p |
| Video formats supported: | H.265, H.264 |
| Number of simultaneously playbacked channels: | 4 channels |
| Number of users: | 20 user(s) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi band: | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Security algorithms: | WPA3, WPA2, WPA |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN data rates: | 100, 1000 Mbit/s, 10 |
| Supported network protocols: | HTTPS, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTMP, RTSP,SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP, FTP |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Ethernet WAN: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 5 |
| VGA (D-Sub) output ports: | 1 |
| Power over Ethernet (PoE): | No |
| HDMI output: | Yes |
| Audio RCA outputs: | 1 |
| HDMI ports quantity: | 1 |
| Number of HDDs installed: | 1 |
| Maximum storage capacity: | 16 TB |
| HDD capacity: | 2 TB |
| Total installed storage capacity: | 2 TB |
| Number of HDDs supported: | 1 |
| HDD interface: | SATA |








