





Reolink LUMUS Series E430 - IP camera – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Series-E430
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.63kg
61.14€ (119.58лв.)
без ДДС: 50.95€ (99.65лв.)
Етикети:
Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, Series-E430
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, цена Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, оферти Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, ревю Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, промоция Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, онлайн магазин Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, поръчай Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, Reolink LUMUS Series E430 - IP camera мнения
, Reolink LUMUS Series E430 - IP camera сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, гаранция Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, бърза доставка Reolink LUMUS Series E430 - IP camera
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink Series-E430 характеристики
, reolink Series-E430 спецификации
, reolink Series-E430 review
, reolink Series-E430 сравнение
, reolink Series-E430 отзиви
, reolink Series-E430 намаление
| Form factor: | Bullet |
| LED indicators: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP65 |
| Product colour: | White |
| Mounting type: | Desk/Wall |
| Power consumption (typical): | 3.5 W |
| DC output voltage: | 5 |
| Power source type: | DC |
| DC output current: | 1 A |
| Video motion detection: | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features: | Abnormal sound detection, Human detection |
| Built-in siren: | Yes |
| Siren noise level: | 120 dB |
| Alert notification type: | Text alert message |
| Operating temperature (T-T): | -20 - 45 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 0 - 95% |
| Reset button: | Yes |
| Width: | 72 mm |
| Weight: | 120 g |
| Depth: | 51 mm |
| Height: | 52 mm |
| Wi-Fi standards: | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Supported network protocols: | ONVIF |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Type: | IP security camera |
| Built-in light: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Maximum operating distance: | 50 m |
| Manual: | Yes |
| Cables included: | AC |
| AC adapter included: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Mounting template: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in microphone: | Yes |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Card reader integrated: | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD: | No |
| Maximum memory card size: | 256 GB |
| Lens viewing angle, horizontal: | 97° |
| Lens viewing angle, diagonal: | 114° |
| Lens viewing angle, vertical: | 52° |
| Sensor type: | CMOS |
| Progressive scan: | Yes |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.8 mm (1 / 2.8") |
| Maximum resolution: | 1920 x 1080 pixels |
| Frame rate: | 30 fps |
| Video compression formats: | H.265, H.264 |
| Total megapixels: | 2 MP |
| LED type: | IR |
| Night vision distance: | 20 m |
| Night vision: | Yes |
| Digital zoom: | 8x |
| Zoom capability: | Yes |
| Lens diameter: | 2.8 mm |
| Number of lenses: | 1 |
| Compliance certificates: | CE |
| Sustainability compliance: | Yes |







