





Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera, 4G LTE Network, Person/Vehicle/Animal Detection, 355° Pan & 140° Tilt – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: Reolink GO PT P
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.03kg
198.43€ (388.10лв.)
без ДДС: 165.36€ (323.42лв.)
![]() |
12 x 18.74 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, Reolink GO PT P
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, цена Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, оферти Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, ревю Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, промоция Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, онлайн магазин Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, поръчай Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt мнения
, Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, гаранция Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, бърза доставка Reolink Go Series G430 - 5MP Outdoor Battery Camera
, 4G LTE Network
, Person/Vehicle/Animal Detection
, 355° Pan & 140° Tilt
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink Reolink GO PT P характеристики
, reolink Reolink GO PT P спецификации
, reolink Reolink GO PT P review
, reolink Reolink GO PT P сравнение
, reolink Reolink GO PT P отзиви
, reolink Reolink GO PT P намаление
| LED indicators: | Yes |
| International Protection (IP) code: | IP64 |
| Product colour: | White |
| Form factor: | Dome |
| Mounting type: | Wall |
| Power source type: | Battery, Solar |
| DC output current: | 2 A |
| DC output voltage: | 5 |
| Rechargeable battery: | Yes |
| Battery capacity: | 6000 mAh |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features: | Human detection, Vehicle detection |
| Motion sensor technology: | Passive infrared (PIR) sensor |
| Video motion detection: | Yes |
| Motion sensor: | Yes |
| Alert notification type: | E-mail, Push notification |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Package weight: | 1.07 kg |
| Package width: | 159 mm |
| Package height: | 125 mm |
| Package depth: | 217 mm |
| Weight: | 485 g |
| Height: | 112 mm |
| Diameter: | 9.8 cm |
| Wi-Fi: | No |
| Bluetooth: | No |
| Ethernet LAN: | No |
| 3G standards: | WCDMA, UMTS, HSDPA+ |
| 4G standard: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| SIM card slot: | Yes |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Type: | IP security camera |
| Placement supported: | Outdoor |
| Virtual assistant: | Google Assistant |
| Cables included: | USB |
| Mounting kit: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Screws included: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated: | Yes |
| Maximum memory card size: | 128 GB |
| Built-in HDD: | No |
| USB port: | Yes |
| Tilt angle range: | 0 - 140° |
| Pan range: | 0 - 355° |
| Lens viewing angle, vertical: | 57° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 95° |
| Lens viewing angle, diagonal: | 115° |
| Sensor type: | CMOS |
| Optical sensor size: | 25.4 / 3 mm (1 / 3") |
| Number of sensors: | 1 |
| Maximum resolution: | 2560 x 1440 pixels |
| Video formats supported: | H.265 |
| Frame rate: | 15 fps |
| Total megapixels: | 5 MP |
| Night vision distance: | 10 m |
| LED type: | IR |
| Number of illumination LEDs: | 6 |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| Night vision: | Yes |
| Zoom capability: | Yes |
| Digital zoom: | 10x |
| Number of lenses: | 1 |








