







Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera, Dual-Lens, 180° Panoramic View, Person/Vehicle/Animal Detection
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: CIPRLNKAM0175
- Тегло: 1.36kg
- SKU: CIPRLNKAM0175
146.89€ (287.30лв.)
без ДДС: 122.41€ (239.41лв.)
![]() |
12 x 13.87 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, CIPRLNKAM0175
, reolink
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, цена Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, оферти Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, ревю Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, промоция Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, онлайн магазин Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, поръчай Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection мнения
, Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, гаранция Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, бърза доставка Reolink Duo Series W730 - 4K Outdoor Wi-Fi Camera
, Dual-Lens
, 180° Panoramic View
, Person/Vehicle/Animal Detection
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink CIPRLNKAM0175 характеристики
, reolink CIPRLNKAM0175 спецификации
, reolink CIPRLNKAM0175 review
, reolink CIPRLNKAM0175 сравнение
, reolink CIPRLNKAM0175 отзиви
, reolink CIPRLNKAM0175 намаление
EAN: 6976930224264
MPN: Duo Series W730
Technical Specifications
| Mounting type | Wall |
| Form factor | Box |
| Product colour | White |
| International Protection (IP) code | IP66 |
| DC output voltage | 12 |
| DC output current | 2 A |
| Power source type | DC |
| Power consumption (max) | 15 W |
| Video motion detection | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK |
| Security algorithms | WPA2-PSK |
| Human and vehicle targets classification | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Reset button | Yes |
| Height | 56 mm |
| Weight | 700 g |
| Width | 103 mm |
| Length | 195 mm |
| Number of users | 20 user(s) |
| Networking standards | IEEE 802.11a |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Ethernet LAN | Yes |
| Supported network protocols | HTTPS, SSL, TCP/IP, UDP, HTTP, IPv4, UPnP, RTSP, RTMP, ONVIF, SMTP, NTP, DHCP, DNS, DDNS, FTP, P2P |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth | No |
| Ethernet interface type | Fast Ethernet |
| User access level | Administrator, User |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Day/night mode | Yes |
| Virtual assistant | Google Assistant |
| Placement supported | Outdoor |
| Infrared (IR) cut-off filter | Yes |
| Type | IP security camera |
| Antennas quantity | 2 |
| Antenna type | External |
| Connectivity technology | Wireless |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Maximum memory card size | 256 GB |
| Built-in HDD | No |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Card reader integrated | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| DC-in jack | Yes |
| Lens viewing angle, vertical | 60° |
| Lens viewing angle, horizontal | 180° |
| Sensor type | CMOS |
| Number of sensors | 1 |
| Video recording | Yes |
| Video streaming | Yes |
| Frame rate | 20 fps |
| Video compression formats | H.265 |
| Video formats supported | H.265 |
| Total megapixels | 8 MP |
| Maximum resolution | 4608 x 1728 pixels |
| Bit rate | 256Kbps - 10240Kbps |
| Number of illumination LEDs | 6 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| Night vision | Yes |
| LED type | IR/White |
| Night vision distance | 30 m |
| Fixed focal length | 3.2 mm |
| Number of lenses | 2 |
| Maximum aperture number | 2 |
| Warnings | Avoid direct contact with water to prevent electrical damage. |
| Warnings | Ensure that the product is properly installed and protected against falling. |
| Warnings | The product contains electronic components; do not dispose of with the normal household waste. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 16.6 x 26.5 x 15.5 cm
Weight: 1.355 kg



