











Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera, Pan & Tilt, Person/Vehicle/Animal Detection, Color Night Vision
- Наличност: Изчерпан
- Модел: CIPRLNKAM0108
- Тегло: 0.98kg
- SKU: CIPRLNKAM0108
108.34€ (211.89лв.)
без ДДС: 90.28€ (176.57лв.)
![]() |
12 x 10.23 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, CIPRLNKAM0108
, reolink
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, цена Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, оферти Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, ревю Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, промоция Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, онлайн магазин Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, поръчай Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision мнения
, Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, гаранция Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, бърза доставка Reolink Argus Series B430 - 5MP Outdoor Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle/Animal Detection
, Color Night Vision
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, reolink CIPRLNKAM0108 характеристики
, reolink CIPRLNKAM0108 спецификации
, reolink CIPRLNKAM0108 review
, reolink CIPRLNKAM0108 сравнение
, reolink CIPRLNKAM0108 отзиви
, reolink CIPRLNKAM0108 намаление
EAN: 6975253983193
MPN: Argus Series B430
Technical Specifications
| Product colour | White |
| International Protection (IP) code | IP64 |
| Form factor | Dome |
| Mounting type | Ceiling |
| Power source type | Battery, Solar |
| Battery capacity | 6000 mAh |
| Security algorithms | WPA |
| Security algorithms | WPA2 |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Human detection |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features | Vehicle detection |
| Motion sensor technology | Passive infrared (PIR) sensor |
| Motion sensor | Yes |
| Operating relative humidity (H-H) | 20 - 85% |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 55 °C |
| Reset button | Yes |
| Package width | 159 mm |
| Height | 122 mm |
| Package weight | 930 g |
| Package height | 125 mm |
| Package depth | 220 mm |
| Diameter | 9.8 cm |
| Weight | 477 g |
| Supported network protocols | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi standards | 802.11a |
| Wi-Fi standards | 802.11b |
| Wi-Fi standards | 802.11g |
| Bluetooth | No |
| Ethernet LAN | No |
| Networking standards | IEEE 802.11a |
| Networking standards | IEEE 802.11b |
| Networking standards | IEEE 802.11g |
| Networking standards | IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Yes |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android |
| Mobile operating systems supported | iOS |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Placement supported | Indoor & outdoor |
| Day/night mode | Yes |
| Type | IP security camera |
| Connectivity technology | Wireless |
| Preset points | Yes |
| Screws included | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Number of cameras | 1 |
| Cables included | USB |
| Bit rate range | 64 - 4096 Kbit/s |
| Built-in microphone | Yes |
| Audio system | 2-way |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Card reader integrated | Yes |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size | 128 GB |
| Built-in HDD | No |
| USB port | Yes |
| Pan range | 0 - 355° |
| Camera pan control | Yes |
| Lens viewing angle, diagonal | 110° |
| Lens viewing angle, vertical | 47° |
| Tilt angle range | 0 - 140° |
| Camera tilt control | Yes |
| Lens viewing angle, horizontal | 90° |
| Sensor type | CMOS |
| Optical sensor size | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Number of sensors | 1 |
| Video compression formats | H.265 |
| Total megapixels | 5 MP |
| Maximum resolution | 2880 x 1616 pixels |
| Frame rate | 15 fps |
| Night vision | Yes |
| Night vision distance | 10 m |
| Number of illumination LEDs | 2 |
| Infra-red wavelength | 850 nm |
| LED type | IR |
| Number of lenses | 1 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 22 x 14 x 16.5 cm
Weight: 0.98 kg



