





Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera, Pan & Tilt, Person/Vehicle Detection, Two-Way Audio – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: Argus Series B420
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.96kg
105.17€ (205.69лв.)
без ДДС: 87.64€ (171.41лв.)
![]() |
12 x 9.93 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, Argus Series B420
, reolink
, IP видео камери
, Видеонаблюдение
, купете Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, цена Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, оферти Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, ревю Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, промоция Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, онлайн магазин Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, поръчай Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio мнения
, Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio сравнение
, евтин IP видео камери
, топ IP видео камери
, най-добър IP видео камери
, нов IP видео камери
, reolink {ucfirst}ip видео камери
, оригинален Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, гаранция Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, бърза доставка Reolink Argus Series B420 - 3MP Outdoor Battery Wi-Fi Camera
, Pan & Tilt
, Person/Vehicle Detection
, Two-Way Audio
, reolink цена
, reolink промоция
, reolink отстъпка
, reolink IP видео камери
, ip видео камери в българия
, ip видео камери techmag
, онлайн поръчка IP видео камери
, магазин за IP видео камери
, топ оферти IP видео камери
, reolink Argus Series B420 характеристики
, reolink Argus Series B420 спецификации
, reolink Argus Series B420 review
, reolink Argus Series B420 сравнение
, reolink Argus Series B420 отзиви
, reolink Argus Series B420 намаление
| Form factor: | Dome |
| Mounting type: | Ceiling |
| International Protection (IP) code: | IP65 |
| Product colour: | White |
| Power source type: | Battery, Solar |
| Battery capacity: | 5200 mAh |
| Security algorithms: | WPA, WPA2 |
| Motion sensor: | Yes |
| Intelligent Video Surveillance (IVS) system features: | Human detection, Vehicle detection |
| Motion sensor technology: | Passive infrared (PIR) sensor |
| Operating temperature (T-T): | -10 - 55 °C |
| Operating relative humidity (H-H): | 20 - 85% |
| Reset button: | Yes |
| Diameter: | 9.8 cm |
| Package depth: | 217 mm |
| Package width: | 159 mm |
| Package height: | 132 mm |
| Package weight: | 930 g |
| Height: | 122 mm |
| Weight: | 472 g |
| Networking standards: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11b |
| Bluetooth: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Ethernet LAN: | No |
| Supported network protocols: | SSL, TCP/IP, UDP, UPNP, SMTP, NTP, P2P |
| Mobile operating systems supported: | iOS, Android |
| Windows operating systems supported: | Yes |
| Mac operating systems supported: | Yes |
| Type: | IP security camera |
| Connectivity technology: | Wireless |
| Placement supported: | Indoor & outdoor |
| Preset points: | Yes |
| Day/night mode: | Yes |
| Screws included: | Yes |
| Number of cameras: | 1 |
| Mounting kit: | Yes |
| Cables included: | USB |
| Built-in microphone: | Yes |
| Audio system: | 2-way |
| Built-in speaker(s): | Yes |
| Bit rate range: | 64 - 2048 Kbit/s |
| Maximum memory card size: | 128 GB |
| Card reader integrated: | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Built-in HDD: | No |
| USB port: | Yes |
| Camera pan control: | Yes |
| Pan range: | 0 - 355° |
| Tilt angle range: | 0 - 140° |
| Camera tilt control: | Yes |
| Lens viewing angle, diagonal: | 110° |
| Lens viewing angle, horizontal: | 90° |
| Lens viewing angle, vertical: | 47° |
| Number of sensors: | 1 |
| Optical sensor size: | 25.4 / 2.7 mm (1 / 2.7") |
| Sensor type: | CMOS |
| Maximum resolution: | 2304 x 1296 pixels |
| Video compression formats: | H.264 |
| Frame rate: | 15 fps |
| Total megapixels: | 3 MP |
| Night vision distance: | 10 m |
| Infra-red wavelength: | 850 nm |
| LED type: | IR |
| Number of illumination LEDs: | 6 |
| Night vision: | Yes |
| Number of lenses: | 1 |








