





Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: RB-0701
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.14kg
59.54€ (116.46лв.)
без ДДС: 49.62€ (97.05лв.)
Етикети:
Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, RB-0701
, Rebel
, Безжични рутери
, Wireless & Networking
, купете Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, цена Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, оферти Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, ревю Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, промоция Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, онлайн магазин Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, поръчай Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G мнения
, Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G сравнение
, евтин Безжични рутери
, топ Безжични рутери
, най-добър Безжични рутери
, нов Безжични рутери
, rebel {ucfirst}безжични рутери
, оригинален Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, гаранция Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, бърза доставка Rebel RB-0701 wireless router Single-band (2.4 GHz) 3G 4G
, Rebel цена
, Rebel промоция
, Rebel отстъпка
, Rebel Безжични рутери
, безжични рутери в българия
, безжични рутери techmag
, онлайн поръчка Безжични рутери
, магазин за Безжични рутери
, топ оферти Безжични рутери
, Rebel RB-0701 характеристики
, Rebel RB-0701 спецификации
, Rebel RB-0701 review
, Rebel RB-0701 сравнение
, Rebel RB-0701 отзиви
, Rebel RB-0701 намаление
| Product colour: | White |
| Product type: | Portable router |
| Power source type: | Battery |
| Battery life (max): | 5 h |
| Ethernet LAN interface type: | Not available |
| Ethernet LAN: | No |
| Package depth: | 25 mm |
| Package width: | 120 mm |
| Package weight: | 138 g |
| Package height: | 135 mm |
| Wi-Fi band: | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11g |
| Top Wi-Fi standard: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN data transfer rate (max): | 150 Mbit/s |
| Memory card slot(s): | Yes |
| Compatible memory cards: | MicroSD (TransFlash) |
| Maximum memory card size: | 32 GB |
| Antenna type: | Internal |
| DSL WAN: | No |
| Ethernet WAN: | No |
| 3G/4G USB modem compatibility: | No |
| SIM card slot: | Yes |
| 4G: | Yes |
| 4G standard: | LTE |
| 3G: | Yes |









