





Rebel Comp Tuner DVB-T2,DVB-C,DVB-T H.265 HEVC USB – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KOM1060
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.10kg
44.09€ (86.23лв.)
без ДДС: 36.74€ (71.86лв.)
Етикети:
Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, KOM1060
, Rebel
, Сателитни тунери
, Телевизори & аксесоари
, купете Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, цена Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, оферти Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, ревю Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, промоция Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, онлайн магазин Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, поръчай Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB мнения
, Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB сравнение
, евтин Сателитни тунери
, топ Сателитни тунери
, най-добър Сателитни тунери
, нов Сателитни тунери
, rebel {ucfirst}сателитни тунери
, оригинален Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, гаранция Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, бърза доставка Rebel Comp Tuner DVB-T2
, DVB-C
, DVB-T H.265 HEVC USB
, Rebel цена
, Rebel промоция
, Rebel отстъпка
, Rebel Сателитни тунери
, сателитни тунери в българия
, сателитни тунери techmag
, онлайн поръчка Сателитни тунери
, магазин за Сателитни тунери
, топ оферти Сателитни тунери
, Rebel KOM1060 характеристики
, Rebel KOM1060 спецификации
, Rebel KOM1060 review
, Rebel KOM1060 сравнение
, Rebel KOM1060 отзиви
, Rebel KOM1060 намаление
| Product colour: | White |
| Depth: | 30 mm |
| Width: | 90 mm |
| Height: | 16 mm |
| Weight: | 19 g |
| Minimum RAM: | 512 MB |
| Minimum processor: | Intel Pentium 4 (2.0GHz), AMD Athlon 2100+ |
| Antenna: | Yes |
| Quick installation guide: | Yes |
| Antenna connector type: | IEC |
| Interface type: | USB |
| Supported radio bands: | VHF, UHF, FM, DAB |
| TV tuner type: | DVB-T2,DVB-C,DVB-T |
| Remote control included: | Yes |
| Internal: | No |









