


-28 %



RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPVEEKAS0026
- Тегло: 2.05kg
39.49€ (77.24лв.)
54.68€ (106.95лв.)
без ДДС: 32.91€ (64.37лв.)
Етикети:
RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, DLPVEEKAS0026
, VetExpert
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, цена RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, оферти RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, ревю RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, промоция RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, онлайн магазин RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, поръчай RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg мнения
, RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, vetexpert {ucfirst}храна за кучета
, оригинален RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, гаранция RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, бърза доставка RAW PALEO Ultra Pork Medium & Large Adult - dry dog food - 2kg
, VetExpert цена
, VetExpert промоция
, VetExpert отстъпка
, VetExpert Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, VetExpert DLPVEEKAS0026 характеристики
, VetExpert DLPVEEKAS0026 спецификации
, VetExpert DLPVEEKAS0026 review
, VetExpert DLPVEEKAS0026 сравнение
, VetExpert DLPVEEKAS0026 отзиви
, VetExpert DLPVEEKAS0026 намаление
| Size of breed: | Large breed 25 - 45 kg, Medium breed 10 - 25 kg |
| Category: | For dog |
| Additional features: | General health, Monoprotein, Muscle building, Allergy, Chicken-free, Gluten-free, Hair and skin, Digestive support, Grain-free, Food hypersensitivity |
| Weight range: | 2 kg - 4,9 kg |
| Series : | VETEXPERT Raw Paleo, RAW PALEO Ultra |
| Dosage form: | Solid |
| Package type: | Sack |
| Dog breed: | All breeds of medium and large dogs |
| Soy free: | Yes |
| Gluten free: | Yes |
| No artificial colours: | Yes |
| Pet specific needs: | Food alergy, Reducing food intolerance, Improve skin health, Grain intolerance, Protection of muscle mass, Allergic, Sensitive stomach, Proper digestion |
| Weight: | 2 kg |
| Sugar free: | Yes |
| Main flavor: | Pork |
| Product category : | Dry food |
| Age of the pet : | Adult |
| Protein: | 31% |
| Crude ash: | 8.7% |
| Moisture content: | 8% |
| Fat content: | 17.5% |
| Crude fibres: | 2.9% |





