RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: 4713294235312
  • Тегло: 0.16kg
  • SKU: 4713294235312
  • MPN: 4713294235312
ГПР /%/
Етикети: RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , 4713294235312 , 16084 , Периферия , Компютри , Лаптопи & Периферия , купете RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , цена RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , оферти RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , ревю RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , промоция RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , онлайн магазин RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , поръчай RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 мнения , RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 сравнение , евтин Периферия , топ Периферия , най-добър Периферия , нов Периферия , 16084 {ucfirst}периферия , оригинален RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , гаранция RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , бърза доставка RAM памет GSKILL Ripjaws M5 RGB F5-6400J3239G16GX2-RM5RK 32 GB DDR5 6400 MHz cl32 , 16084 цена , 16084 промоция , 16084 отстъпка , 16084 Периферия , периферия в българия , периферия techmag , онлайн поръчка Периферия , магазин за Периферия , топ оферти Периферия , 16084 4713294235312 характеристики , 16084 4713294235312 спецификации , 16084 4713294235312 review , 16084 4713294235312 сравнение , 16084 4713294235312 отзиви , 16084 4713294235312 намаление
  • Вид: Памет (RAM)
  • Цвят: Многоцветен
  • Характеристики:
    • Подсветка
    • RGB
  • Форма: 2 x 16 GB
  • Form factor: 288-pin DIMM
  • Вентилатор: Система за охлаждане
  • Напрежение:
    • 1.4 V
    • 1,4 V
  • Капацитет: 32 GB
  • Тип Памет: DDR5
  • Скорост:
    • 6400 MHz
    • 6000 MHz
  • Латентност: cl32
  • Съвместим:
    • Intel XMP 2.0
    • PC
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: Synology
PCI Express configurations:4x1, 1x2+2x1 Processor code:SR2Z8 Processor codename:Apollo Lake Processor cores:2 Processor package size:24 x 31 mm On-boa..
Brand: DELL
Processor boost frequency:3 GHz FSB Parity:No Processor lithography:22 nm System bus rate:5 GT/s Processor family:Intel® Core™ i5 Processor frequency:..
Brand: INTEL
MPN: PK8071305120500Technical SpecificationsSupported memory typesDDR4-SDRAMStatusLaunchedLaunch dateQ1'23Package carrierE1BMemory speed (max)4800 MHz..