RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz NaN –  BB Основна памет
  • Наличност: Изчерпан
  • Модел: M0324833
  • Тегло: 0.09kg
  • SKU: M0324833
ГПР /%/
Етикети: RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , NaN , BB Основна памет , купете RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , цена RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , оферти RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , ревю RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , промоция RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , онлайн магазин RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , поръчай RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz мнения , RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz сравнение , евтин BB Основна памет , топ BB Основна памет , най-добър BB Основна памет , нов BB Основна памет , {ucfirst}bb основна памет , оригинален RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , гаранция RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , бърза доставка RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz , цена , промоция , отстъпка , BB Основна памет , bb основна памет в българия , bb основна памет techmag , онлайн поръчка BB Основна памет , магазин за BB Основна памет , топ оферти BB Основна памет , NaN характеристики , NaN спецификации , NaN review , NaN сравнение , NaN отзиви , NaN намаление
Ако сте любители на ИТ и електроника, обичате модерните технологии и не пропускайте дори най-малкия детайл, купете RAM памет Corsair CMK32GX5M2B6400Z36 16 GB DDR5 5600 MHz 6400 MHz на несравнима цена.
  • Вид: Памет (RAM)
  • Форма: 2 x 16 GB
  • Капацитет: 16 GB
  • Тип Памет: DDR5
  • Скорост:
    • 5600 MHz
    • 6400 MHz
  • Съвместим:
    • Intel XMP 2.0
    • PC
  • Form factor: 288-pin DIMM
  • Връзки: DIMM
Напишете мнение
Забележка: HTML не се потдържа!
Лош Добър
Сходни продукти
Brand: Synology
PCI Express configurations:4x1, 1x2+2x1 Processor code:SR2Z8 Processor codename:Apollo Lake Processor cores:2 Processor package size:24 x 31 mm On-boa..
Brand: DELL
Processor boost frequency:3 GHz FSB Parity:No Processor lithography:22 nm System bus rate:5 GT/s Processor family:Intel® Core™ i5 Processor frequency:..
Brand: INTEL
Status:Launched Launch date:Q1'23 Supported memory types:DDR4-SDRAM Memory speed (max):4800 MHz Package carrier:E1A Processor codename:Sapphire Rapids..
Brand: INTEL
Status:Launched Launch date:Q1'25 OpenCL version:3.0 Processor generation:Intel Core Ultra (Series 2) Efficient-core boost frequency:4.6 GHz Performan..