













Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: KILQOCANT0018
- Тегло: 1.29kg
- SKU: KILQOCANT0018
43.72€ (85.50лв.)
без ДДС: 36.43€ (71.25лв.)
Етикети:
Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, KILQOCANT0018
, Qoltec
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, цена Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, оферти Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, ревю Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, промоция Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, онлайн магазин Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, поръчай Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor мнения
, Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, qoltec {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, гаранция Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, бърза доставка Qoltec 57032 Antenna 5G LTE DUAL | 14 dBi| Outdoor
, Qoltec цена
, Qoltec промоция
, Qoltec отстъпка
, Qoltec Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Qoltec KILQOCANT0018 характеристики
, Qoltec KILQOCANT0018 спецификации
, Qoltec KILQOCANT0018 review
, Qoltec KILQOCANT0018 сравнение
, Qoltec KILQOCANT0018 отзиви
, Qoltec KILQOCANT0018 намаление
EAN: 5901878570327
MPN: 57032
Technical Specifications
| Antenna type | Outdoor |
| Polarization | Vertical |
| Housing material | ABS |
| Product colour | White |
| Weight | 683 g |
| Impedance | 50 Ω |
| Antenna gain level (max) | 14 dBi |
| Power | 50 W |
| Frequency band | 3300 - 3800 MHz |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 23 x 56 x 7.5 cm
Weight: 1.294 kg
