
PURINA One Mini Adult Beef, Rice - Dry Dog Food - 800 g – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLZPUIKSP0093
- Тегло: 0.85kg
18.78€ (36.73лв.)
без ДДС: 15.65€ (30.61лв.)
Етикети:
PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, DLZPUIKSP0093
, PURINA NESTLE
, Храна за кучета
, Домашни любимци
, купете PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, цена PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, оферти PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, ревю PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, промоция PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, онлайн магазин PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, поръчай PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g мнения
, PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g сравнение
, евтин Храна за кучета
, топ Храна за кучета
, най-добър Храна за кучета
, нов Храна за кучета
, purina nestle {ucfirst}храна за кучета
, оригинален PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, гаранция PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, бърза доставка PURINA One Mini Adult Beef
, Rice - Dry Dog Food - 800 g
, PURINA NESTLE цена
, PURINA NESTLE промоция
, PURINA NESTLE отстъпка
, PURINA NESTLE Храна за кучета
, храна за кучета в българия
, храна за кучета techmag
, онлайн поръчка Храна за кучета
, магазин за Храна за кучета
, топ оферти Храна за кучета
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0093 характеристики
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0093 спецификации
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0093 review
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0093 сравнение
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0093 отзиви
, PURINA NESTLE DLZPUIKSP0093 намаление
| Animal type(s): | Dog |
| Lactose free: | Yes |
| Health effects: | General health |
| Dosage form: | Solid |
| Breed size: | Mini (5 - 10kg) |
| Pet life stage: | Mature |
| Dog breed: | All breeds of small dogs |
| Soy free: | Yes |
| Sugar free: | Yes |
| Pet specific needs: | No specific needs |
| Weight: | 800 g |
| Preservative free: | Y |
| Package type: | Plastic bag, Sack |
| Gluten free: | No |
| Pet food flavor: | Beef |
| No artificial colours: | Yes |
| Series : | PURINA One |
| Weight range: | 500 g - 999 g |
| Age of the pet : | Adult |
| Size of breed: | Small breed 5 - 10 kg |
| Additional features: | General health |
| Category: | For dog |
| Product category : | Dry food |
| Fat content: | 17% |
| Crude fibres: | 2% |
| Protein: | 27% |





