
PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: M01908
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 2.14kg
34.49€ (67.45лв.)
без ДДС: 28.74€ (56.21лв.)
Етикети:
PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, M01908
, Acar
, Комплекти с инструменти
, Електроинструменти
, купете PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, цена PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, оферти PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, ревю PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, промоция PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, онлайн магазин PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, поръчай PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable мнения
, PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable сравнение
, евтин Комплекти с инструменти
, топ Комплекти с инструменти
, най-добър Комплекти с инструменти
, нов Комплекти с инструменти
, acar {ucfirst}комплекти с инструменти
, оригинален PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, гаранция PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, бърза доставка PS-2P 2G1.5 25M garden extension cable
, Acar цена
, Acar промоция
, Acar отстъпка
, Acar Комплекти с инструменти
, комплекти с инструменти в българия
, комплекти с инструменти techmag
, онлайн поръчка Комплекти с инструменти
, магазин за Комплекти с инструменти
, топ оферти Комплекти с инструменти
, Acar M01908 характеристики
, Acar M01908 спецификации
, Acar M01908 review
, Acar M01908 сравнение
, Acar M01908 отзиви
, Acar M01908 намаление
| Number of slots: | 1 |
| On/off switch: | No |
| Cable length: | 25 m |
| Placement supported: | Indoor/outdoor |
| Power plug type: | Type F |
| Suitable location: | Universal |
| Maximum power: | 3680 W |
| Fuse: | 16 A |
| Package height: | 80 mm |
| Package width: | 280 mm |
| Weight: | 2.16 kg |
| Package depth: | 280 mm |
| Cable colour: | Orange |
| Warnings: | Keep the extension cord away from water and moisture., Do not use a damaged extension cord. |






