
-36 %
Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: M01806
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.00kg
10.84€ (21.19лв.)
16.97€ (33.19лв.)
без ДДС: 9.03€ (17.66лв.)
Етикети:
Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, M01806
, Acar
, Комплекти с инструменти
, Електроинструменти
, купете Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, цена Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, оферти Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, ревю Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, промоция Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, онлайн магазин Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, поръчай Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable мнения
, Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable сравнение
, евтин Комплекти с инструменти
, топ Комплекти с инструменти
, най-добър Комплекти с инструменти
, нов Комплекти с инструменти
, acar {ucfirst}комплекти с инструменти
, оригинален Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, гаранция Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, бърза доставка Acar PS-2P H05VV-F 2X1 15M garden extension cable
, Acar цена
, Acar промоция
, Acar отстъпка
, Acar Комплекти с инструменти
, комплекти с инструменти в българия
, комплекти с инструменти techmag
, онлайн поръчка Комплекти с инструменти
, магазин за Комплекти с инструменти
, топ оферти Комплекти с инструменти
, Acar M01806 характеристики
, Acar M01806 спецификации
, Acar M01806 review
, Acar M01806 сравнение
, Acar M01806 отзиви
, Acar M01806 намаление
| Suitable location: | Universal |
| Power plug type: | Type F |
| Cable length: | 15 m |
| On/off switch: | No |
| Number of slots: | 1 |
| Placement supported: | Indoor/outdoor |
| Maximum power: | 2300 W |
| Fuse: | 10 A |
| AC input voltage: | 230 V |
| Package height: | 45 mm |
| Package depth: | 250 mm |
| Package width: | 250 mm |
| Weight: | 1 kg |
| Cable colour: | Orange |
| Warnings: | Keep the extension cord away from water and moisture., Do not use a damaged extension cord. |






