





Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BHD360/20
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.85kg
37.84€ (74.00лв.)
без ДДС: 31.53€ (61.67лв.)
Етикети:
Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, BHD360/20
, Philips
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, цена Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, оферти Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, ревю Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, промоция Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, онлайн магазин Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, поръчай Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy мнения
, Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, philips {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, гаранция Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, бърза доставка Philips BHD360/20 hair dryer 2100 W Navy
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Philips BHD360/20 характеристики
, Philips BHD360/20 спецификации
, Philips BHD360/20 review
, Philips BHD360/20 сравнение
, Philips BHD360/20 отзиви
, Philips BHD360/20 намаление
| Designed for travel: | No |
| Hanging type: | Hanging ring |
| Cord length: | 1.8 m |
| Product colour: | Navy |
| Power: | 2100 W |
| AC input voltage: | 220–240 В |
| Ionic function: | Yes |
| Number of heating levels: | 6 |
| Cool shot function: | Yes |
| Motor type: | DC |
| Number of speeds: | 6 |
| Number of nozzles: | 3 |
| Diffuser nozzle: | Yes |
| Concentrator nozzle height: | 1.4 cm |
| Concentrator nozzle: | Yes |









