


-33 %



Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50") LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50PUS8209/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.94kg
449.00€ (878.18лв.)
673.50€ (1,317.25лв.)
без ДДС: 374.17€ (731.81лв.)
![]() |
12 x 42.40 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, 50PUS8209/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, цена Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, оферти Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, ревю Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, промоция Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, онлайн магазин Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, поръчай Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black мнения
, Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, гаранция Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, бърза доставка Philips Ambilight 50PUS8209 TV 127 cm (50) LED 4K Ultra HD Dolby Atmos Titan OS Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 50PUS8209/12 характеристики
, Philips 50PUS8209/12 спецификации
, Philips 50PUS8209/12 review
, Philips 50PUS8209/12 сравнение
, Philips 50PUS8209/12 отзиви
, Philips 50PUS8209/12 намаление
| Ambilight: | Yes |
| Ambilight features: | Adjusts to wall colour, Lounge, Ambilight Music, AmbiSleep, Sunrise alarm, Ambilight FTI animation |
| Stand type: | Legs stand |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 200 x 100 mm |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 77 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 46 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy saving mode: | Yes |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Power consumption (typical): | 46 W |
| Voice control: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Works with Samsung Bixby: | No |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Sleep timer: | No |
| Weight (with stand): | 8.4 kg |
| Weight (without stand): | 8.2 kg |
| Width (without stand): | 1111 mm |
| Depth (without stand): | 88 mm |
| Height (without stand): | 649 mm |
| Depth (with stand): | 255 mm |
| Height (with stand): | 674 mm |
| Width (with stand): | 1111 mm |
| Miracast: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | No |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth: | No |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| 4K Ultra HD upscaling: | Yes |
| Subtitle formats supported: | SUB, TXT, SSA, SRT, ASS, SMI |
| USB recording: | No |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Image formats supported: | PNG, HEIF, GIF, JPEG, BMP |
| Audio formats supported: | AAC, FLAC, WAV, MP3 |
| Noise reduction: | Yes |
| Parental control: | No |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Subtitles function: | Yes |
| AMD FreeSync: | No |
| Ambient light sensor: | Yes |
| Teletext function: | Yes |
| Video formats supported: | AVC, H.264, HEVC, MPEG1, H.265, MPEG4, VP9, MPEG2, AVI |
| NVIDIA G-SYNC: | No |
| Package depth: | 150 mm |
| Package width: | 1240 mm |
| Package weight: | 11.6 kg |
| Package height: | 785 mm |
| Package type: | Box |
| Power supply cable: | Yes |
| Number of batteries: | 2 |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| Battery technology: | AAA Battery |
| Mounting kit: | No |
| Quick start guide: | Yes |
| Image processor: | Pixel Precise Ultra HD |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Display technology: | QLED |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Screen shape: | Flat |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Sound modes: | Dolby Audio |
| Audio decoders: | Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X |
| Number of speakers: | 2 |
| RMS rated power: | 20 W |
| HDCP version: | 2.3 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| HDCP: | Yes |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Digital signal format system: | DVB-T2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 HD, DVB-C, DVB-S2 |
| Tuner type: | Analog & digital |
| Video apps: | HBO Max, Disney+, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube |
| Apple AirPlay 2 support: | No |
| Screen mirroring: | Yes |
| Internet TV: | Yes |
| Operating system version: | Titan OS |
| Smart TV: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Operating system installed: | Titan OS |










