





Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green, Grey – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DST7012/70
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 1.84kg
60.50€ (118.34лв.)
без ДДС: 50.42€ (98.61лв.)
Етикети:
Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, DST7012/70
, Philips
, За гладене
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, цена Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, оферти Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, ревю Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, промоция Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, онлайн магазин Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, поръчай Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey мнения
, Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey сравнение
, евтин За гладене
, топ За гладене
, най-добър За гладене
, нов За гладене
, philips {ucfirst}за гладене
, оригинален Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, гаранция Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, бърза доставка Philips 7000 series DST7012/70 iron Steam iron SteamGlide Plus soleplate 2600 W Green
, Grey
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips За гладене
, за гладене в българия
, за гладене techmag
, онлайн поръчка За гладене
, магазин за За гладене
, топ оферти За гладене
, Philips DST7012/70 характеристики
, Philips DST7012/70 спецификации
, Philips DST7012/70 review
, Philips DST7012/70 сравнение
, Philips DST7012/70 отзиви
, Philips DST7012/70 намаление
| Type: | Steam iron |
| Product colour: | Grey, Green |
| Soleplate type: | SteamGlide Plus soleplate |
| Vertical steam function: | Yes |
| Water tank capacity: | 0.3 L |
| Spray function: | Yes |
| Variable steam: | Yes |
| Steam boost function: | Yes |
| Continuous steam performance: | 45 g/min |
| Cord length: | 2 m |
| Steam boost performance: | 220 g/min |
| Calc-clean function: | Yes |
| Anti-drip function: | Yes |
| Continuous steam: | Yes |
| AC input frequency: | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Iron power: | 2600 W |









