


-36 %



Tefal SV8062, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black, Silver – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: SV8062E0
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 4.00kg
170.68€ (333.81лв.)
267.14€ (522.49лв.)
без ДДС: 142.23€ (278.18лв.)
![]() |
12 x 16.12 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, SV8062E0
, Tefal
, За гладене
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, цена Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, оферти Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, ревю Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, промоция Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, онлайн магазин Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, поръчай Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver мнения
, Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver сравнение
, евтин За гладене
, топ За гладене
, най-добър За гладене
, нов За гладене
, tefal {ucfirst}за гладене
, оригинален Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, гаранция Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, бърза доставка Tefal SV8062
, 1.8 L Durilium AirGlide Autoclean soleplate Black
, Silver
, Tefal цена
, Tefal промоция
, Tefal отстъпка
, Tefal За гладене
, за гладене в българия
, за гладене techmag
, онлайн поръчка За гладене
, магазин за За гладене
, топ оферти За гладене
, Tefal SV8062E0 характеристики
, Tefal SV8062E0 спецификации
, Tefal SV8062E0 review
, Tefal SV8062E0 сравнение
, Tefal SV8062E0 отзиви
, Tefal SV8062E0 намаление
| Soleplate scratch-resistance star rating: | 5 |
| Product colour: | Silver, Black |
| Maximum steam pressure: | 6.8 bar |
| Steam boost performance: | 450 g/min |
| Anti-drip function: | Yes |
| Continuous steam diffusion: | Heart, Tip, Side |
| Removable water tank: | Yes |
| Empty tank detector: | Yes |
| Anti-calc collector: | Yes |
| Continuous steam performance: | 130 g/min |
| Heating time: | 2 min |
| Continuous fill: | Yes |
| Removable anti-calc collector: | Yes |
| Locking: | Yes |
| Continuous steam: | Yes |
| Spray function: | No |
| Auto power off: | Yes |
| Soleplate type: | Durilium AirGlide Autoclean soleplate |
| Precision tip: | No |
| Water tank capacity: | 1.8 L |
| Anti-scale system: | Yes |
| Steam boost function: | Yes |
| ECO mode: | Yes |
| Vertical steam function: | Yes |
| Automatic anti-calc: | Yes |
| Weight: | 4.25 kg |
| Width: | 210 mm |
| Depth: | 360 mm |
| Height: | 260 mm |
| Package height: | 310 mm |
| Package width: | 285 mm |
| Package depth: | 400 mm |
| Package weight: | 3.88 kg |
| Hose storage: | Yes |
| Automatic cord rewinder: | No |
| Hose length: | 1.6 m |
| Ergonomic handle: | No |
| Cord storage: | Yes |
| Cord length: | 1.7 m |
| Power: | 2800 W |
| Calc indicator: | Yes |






