


-33 %



Philips 50PUS8009 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 50PUS8009/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 11.96kg
457.34€ (894.49лв.)
686.03€ (1,341.75лв.)
без ДДС: 381.12€ (745.41лв.)
![]() |
12 x 43.19 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 50PUS8009/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 50PUS8009 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 50PUS8009/12 характеристики
, Philips 50PUS8009/12 спецификации
, Philips 50PUS8009/12 review
, Philips 50PUS8009/12 сравнение
, Philips 50PUS8009/12 отзиви
, Philips 50PUS8009/12 намаление
| Stand colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 200 x 100 |
| Ambient lighting: | Yes |
| VESA mounting: | Yes |
| Colour name: | Matt black bezel |
| Signal strength indication: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Stand type: | Legs stand |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 48 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | E |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 78 kWh |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| ECO mode: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Control type: | Remote |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Width (without stand): | 1111 mm |
| Height (with stand): | 674 mm |
| Weight (without stand): | 8.2 kg |
| Depth (with stand): | 255 mm |
| Height (without stand): | 649 mm |
| Depth (without stand): | 88 mm |
| Weight (with stand): | 8.4 kg |
| Width (with stand): | 1111 mm |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi: | Yes |
| Image formats supported: | HEIF, GIF, BMP, JPEG, PNG |
| Video formats supported: | H.264, HEVC, HEVC/H.265, AVI, MKV, MPEG1, MPEG4, MPEG2, AV1 |
| Audio formats supported: | WAV, MP3, AAC, FLAC |
| Picture processing technology: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Teletext function: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Teletext: | 1000 pages |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Package width: | 1240 mm |
| Package depth: | 150 mm |
| Package weight: | 10 kg |
| Package height: | 785 mm |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Cables included: | AC |
| Display diagonal (metric): | 126 cm |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Screen shape: | Flat |
| Supported video modes: | 720p, 1080p, 576p, 2160p |
| Display technology: | LED |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Display diagonal: | 127 cm (50") |
| Supported graphics resolutions: | 1920 x 1080 (HD 1080), 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160, 2560 x 1440 |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| RMS rated power: | 20 W |
| Audio decoders: | DTS:X, Dolby Digital, Dolby Atmos |
| Number of speakers: | 2 |
| HDCP: | Yes |
| HDCP version: | 2.3 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| HDMI version: | 2.1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| Tuner type: | Digital |
| Digital signal format system: | DVB-T HD, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-T2 |
| Smart TV: | Yes |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Video apps: | Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, HBO |
| Screen mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Philips technologies (AV/TV): | Works With Matter, Works With Control4, Works With Google Assistant, Works with Amazon Alexa, Amazon Alexa Built-in, 3 Sided Ambilight |










