


-33 %



Philips 65PUS8009 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 65PUS8009/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 21.64kg
694.13€ (1,357.60лв.)
1,041.19€ (2,036.39лв.)
без ДДС: 578.44€ (1,131.33лв.)
![]() |
12 x 65.55 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, 65PUS8009/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 65PUS8009 165.1 cm (65) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 65PUS8009/12 характеристики
, Philips 65PUS8009/12 спецификации
, Philips 65PUS8009/12 review
, Philips 65PUS8009/12 сравнение
, Philips 65PUS8009/12 отзиви
, Philips 65PUS8009/12 намаление
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 400 x 300 mm |
| VESA mounting: | Yes |
| Ambient lighting: | Yes |
| Stand type: | Legs stand |
| Stand colour: | Black |
| Colour name: | Matt black bezel |
| Signal strength indication: | Yes |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| Energy efficiency class (HDR): | G |
| Power consumption (standby): | 0.5 W |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 154 kWh |
| Energy efficiency class (SDR): | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 86 kWh |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Control type: | Remote |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Voice guide: | Yes |
| Auto power off: | Yes |
| ECO mode: | Yes |
| Works with the Google Assistant: | Yes |
| Depth (with stand): | 297 mm |
| Width (with stand): | 1446 mm |
| Height (with stand): | 866 mm |
| Weight (without stand): | 14.8 kg |
| Height (without stand): | 838 mm |
| Weight (with stand): | 15 kg |
| Depth (without stand): | 90 mm |
| Width (without stand): | 1446 mm |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi: | Yes |
| Video formats supported: | MPEG4, H.264, HEVC, AVI, MKV, MPEG1, MPEG2, AV1, HEVC/H.265 |
| Image formats supported: | GIF, JPEG, PNG, HEIF, BMP |
| Audio formats supported: | MP3, AAC, FLAC, WAV |
| Teletext function: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Teletext: | 1000 pages |
| Game features: | Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR) |
| Picture processing technology: | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Package width: | 1070 mm |
| Package depth: | 145 mm |
| Package height: | 650 mm |
| Package weight: | 17.8 kg |
| Cables included: | AC |
| Desktop stand: | Yes |
| Remote control included: | Yes |
| HD type: | 4K Ultra HD |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal: | 165.1 cm (65") |
| Supported graphics resolutions: | 640 x 480 (VGA), 3840 x 2160, 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440 |
| Display resolution: | 3840 x 2160 pixels |
| Display diagonal (metric): | 164 cm |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Display technology: | LED |
| Supported video modes: | 720p, 576p, 1080p, 2160p |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC): | Yes |
| Audio decoders: | Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS:X |
| RMS rated power: | 20 W |
| Number of speakers: | 2 |
| HDCP: | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports: | 1 |
| USB 2.0 ports quantity: | 2 |
| HDMI version: | 2.1 |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| HDCP version: | 2.3 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| Durability index: | 5.6 |
| Digital signal format system: | DVB-T, DVB-S, DVB-T HD, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Tuner type: | Digital |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Screen mirroring: | Yes |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Smart TV: | Yes |
| Video apps: | HBO, YouTube, Amazon Prime Video, Netflix |
| Philips technologies (AV/TV): | Works With Control4, Works With Matter, 3 Sided Ambilight, Works with Amazon Alexa, Amazon Alexa Built-in, Works With Google Assistant |










