





Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BHA530/00
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.91kg
60.59€ (118.50лв.)
без ДДС: 50.49€ (98.75лв.)
Етикети:
Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, BHA530/00
, Philips
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, цена Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, оферти Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, ревю Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, промоция Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, онлайн магазин Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, поръчай Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m мнения
, Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, philips {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, гаранция Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, бърза доставка Philips 5000 series BHA530 Hair styling kit Warm Black 1000 W 2 m
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Philips BHA530/00 характеристики
, Philips BHA530/00 спецификации
, Philips BHA530/00 review
, Philips BHA530/00 сравнение
, Philips BHA530/00 отзиви
, Philips BHA530/00 намаление
| EHD technology: | Yes |
| Hanging type: | Hanging hook |
| Product colour: | Black |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power source: | AC |
| Power: | 1000 W |
| Number of speeds: | 2 |
| Control type: | Buttons |
| Technology: | Warm |
| Ionic function: | Yes |
| Number of heating levels: | 3 |
| Type: | Hair styling kit |
| Hair straightening: | Yes |
| Hair curling: | Yes |
| Attachments quantity: | 5 |
| Pouch: | Yes |
| Built-in display: | No |
| Cord length: | 2 m |









