





















Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: TVAPHILCD0337
- Тегло: 10.20kg
- SKU: TVAPHILCD0337
485.16€ (948.89лв.)
без ДДС: 404.30€ (790.74лв.)
![]() |
12 x 45.82 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, TVAPHILCD0337
, Philips
, TV & Електроника
, купете Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин TV & Електроника
, топ TV & Електроника
, най-добър TV & Електроника
, нов TV & Електроника
, philips {ucfirst}tv & електроника
, оригинален Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 43PUS8010/12 TV 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips TV & Електроника
, tv & електроника в българия
, tv & електроника techmag
, онлайн поръчка TV & Електроника
, магазин за TV & Електроника
, топ оферти TV & Електроника
, Philips TVAPHILCD0337 характеристики
, Philips TVAPHILCD0337 спецификации
, Philips TVAPHILCD0337 review
, Philips TVAPHILCD0337 сравнение
, Philips TVAPHILCD0337 отзиви
, Philips TVAPHILCD0337 намаление
EAN: 8718863046289
MPN: 43PUS8010/12
Technical Specifications
| Panel mounting interface | 200 x 100 |
| VESA mounting | Yes |
| Product colour | Black |
| Stand colour | Black |
| Stand type | Legs stand |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 42 kWh |
| Energy efficiency class (HDR) | G |
| Energy saving mode | Yes |
| Energy efficiency class (SDR) | E |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 76 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| ECO mode | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Picture mute (for radio) | Yes |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| Height (with stand) | 624 mm |
| Depth (with stand) | 244 mm |
| Width (with stand) | 957 mm |
| Weight (with stand) | 6.95 kg |
| Weight (without stand) | 6.65 kg |
| Width (without stand) | 957 mm |
| Depth (without stand) | 87 mm |
| Height (without stand) | 564 mm |
| Bluetooth | Yes |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi | Yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| Backlight dimming technology | Micro Dimming |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| High Dynamic Range (HDR) technology | Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Video formats supported | MPEG4 |
| Video formats supported | AVC |
| Video formats supported | H.264 |
| Video formats supported | HEVC |
| Video formats supported | VP9 |
| Video formats supported | HEVC/H.265 |
| Video formats supported | AVI |
| Video formats supported | MPEG2 |
| Video formats supported | AV1 |
| Video formats supported | MKV |
| Video formats supported | MPEG1 |
| Audio formats supported | MP3 |
| Audio formats supported | AAC |
| Audio formats supported | FLAC |
| Audio formats supported | WAV |
| Picture processing technology | Philips Pixel Precise Ultra HD |
| Image formats supported | PNG |
| Image formats supported | JPEG |
| Image formats supported | GIF |
| Image formats supported | BMP |
| Image formats supported | HEIF |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Teletext function | Yes |
| Game features | Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR) |
| Game mode | Yes |
| Subtitle formats supported | ASS |
| Subtitle formats supported | SUB |
| Subtitle formats supported | SSA |
| Subtitle formats supported | TXT |
| Subtitle formats supported | SRT |
| Subtitle formats supported | SMI |
| Package width | 1060 mm |
| Package weight | 8.96 kg |
| Package height | 630 mm |
| Package depth | 124 mm |
| Remote control included | Yes |
| Screen shape | Flat |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Supported graphics resolutions | 2560 x 1440 |
| Supported graphics resolutions | 3840 x 2160 |
| Supported graphics resolutions | 640 x 480 (VGA) |
| Display diagonal | 109.2 cm (43") |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Supported video modes | 720p |
| Supported video modes | 1080p |
| Supported video modes | 2160p |
| Supported video modes | 576p |
| Display diagonal (metric) | 108 cm |
| Display refresh rates supported | 24 Hz |
| Display refresh rates supported | 60 Hz |
| Display refresh rates supported | 30 Hz |
| Display refresh rates supported | 25 Hz |
| Display refresh rates supported | 50 Hz |
| Native refresh rate | 60 Hz |
| Display technology | LED |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Number of speakers | 2 |
| RMS rated power | 20 W |
| Audio decoders | Dolby Atmos |
| Audio decoders | DTS:X |
| Equalizer | Yes |
| Enhanced Audio Return Channel (eARC) | Yes |
| HDMI ports quantity | 3 |
| HDCP | Yes |
| HDMI version | 2.1 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | EasyLink |
| Audio Return Channel (ARC) | Yes |
| HDCP version | 2.3 |
| Digital signal format system | DVB-S |
| Digital signal format system | DVB-T2 HD |
| Digital signal format system | DVB-T2 |
| Digital signal format system | DVB-C |
| Digital signal format system | DVB-S2 |
| Digital signal format system | DVB-T |
| Tuner type | Analog & digital |
| Operating system installed | Titan OS |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) | Yes |
| Smart TV | Yes |
| Video apps | BBC iPlayer |
| Video apps | YouTube |
| Video apps | Disney+ |
| Video apps | Amazon Prime Video |
| Video apps | HBO |
| Video apps | Netflix |
| Philips technologies (AV/TV) | Works With Control4 |
| Philips technologies (AV/TV) | Works With Apple HomeKit |
| Philips technologies (AV/TV) | Works With Matter |
| Philips technologies (AV/TV) | Ambilight |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 105.5 x 63 cm
Weight: 10.2 kg





