


-33 %



Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32") HD Smart TV Wi-Fi Black – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: 32PHS6009/12
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 5.58kg
230.34€ (450.51лв.)
345.50€ (675.75лв.)
без ДДС: 191.95€ (375.42лв.)
![]() |
12 x 21.75 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, 32PHS6009/12
, Philips
, Телевизори
, Телевизори & аксесоари
, купете Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, цена Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, оферти Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, ревю Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, промоция Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, онлайн магазин Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, поръчай Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black мнения
, Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black сравнение
, евтин Телевизори
, топ Телевизори
, най-добър Телевизори
, нов Телевизори
, philips {ucfirst}телевизори
, оригинален Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, гаранция Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, бърза доставка Philips 32PHS6009/12 TV 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Телевизори
, телевизори в българия
, телевизори techmag
, онлайн поръчка Телевизори
, магазин за Телевизори
, топ оферти Телевизори
, Philips 32PHS6009/12 характеристики
, Philips 32PHS6009/12 спецификации
, Philips 32PHS6009/12 review
, Philips 32PHS6009/12 сравнение
, Philips 32PHS6009/12 отзиви
, Philips 32PHS6009/12 намаление
| Signal strength indication: | Yes |
| Rollable display: | No |
| VESA mounting: | Yes |
| Product colour: | Black |
| Panel mounting interface: | 200 x 200 |
| AC input frequency: | 50/60 Hz |
| Energy efficiency scale: | A to G |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power consumption (max): | 32 W |
| Power consumption (standby): | 2 W |
| Energy saving mode: | Yes |
| Power consumption (typical): | 21 W |
| Energy efficiency class (SDR): | D |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours: | 32 kWh |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours: | 21 kWh |
| Energy efficiency class (HDR): | F |
| Works with Amazon Alexa: | Yes |
| Programming period: | 8 day(s) |
| Electronic Programme Guide (EPG): | Yes |
| Height (without stand): | 432 mm |
| Depth (without stand): | 84 mm |
| Weight (without stand): | 4 kg |
| Depth (with stand): | 188 mm |
| Height (with stand): | 471 mm |
| Width (with stand): | 719 mm |
| Weight (with stand): | 4.1 kg |
| Width (without stand): | 719 mm |
| Bluetooth: | No |
| Wi-Fi: | Yes |
| Ethernet LAN: | Yes |
| Wi-Fi standards: | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| High Dynamic Range (HDR) technology: | Hybrid Log-Gamma (HLG), High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| High Dynamic Range (HDR) supported: | Yes |
| Video formats supported: | H.264, HEVC, MKV, MPEG1, H.265, MPEG2, MPEG4, VP9, AVI |
| Noise reduction: | Yes |
| Image formats supported: | BMP, JPEG, PNG, HEIF, GIF |
| Audio formats supported: | MP3, AAC, FLAC, WAV |
| Teletext function: | Yes |
| Teletext: | 1000 pages |
| Picture processing technology: | Philips Pixel Plus HD |
| Package width: | 808 mm |
| Package height: | 510 mm |
| Package weight: | 5.5 kg |
| Package depth: | 136 mm |
| Cables included: | AC |
| Remote control included: | Yes |
| Desktop stand: | Yes |
| Display refresh rates supported: | 60 Hz, 50 Hz |
| Display diagonal: | 81.3 cm (32") |
| Display resolution: | 1280 x 720 pixels |
| Supported graphics resolutions: | 640 x 480 (VGA) |
| Native aspect ratio: | 16:9 |
| Display technology: | LED |
| Screen shape: | Flat |
| Display diagonal (metric): | 80 cm |
| HD type: | HD |
| Supported video modes: | 720p, 576p |
| Native refresh rate: | 60 Hz |
| Sound modes: | Dialog, AI Sound |
| RMS rated power: | 10 W |
| Number of speakers: | 2 |
| Audio decoders: | Dolby Digital |
| HDCP version: | 2.3 |
| USB 2.0 ports quantity: | 1 |
| HDCP: | Yes |
| Common interface (CI): | No |
| HDMI ports quantity: | 3 |
| Audio Return Channel (ARC): | Yes |
| PC in (D-Sub): | No |
| Consumer Electronics Control (CEC): | EasyLink |
| Common interface Plus (CI+): | No |
| Durability index: | 5.2 |
| Digital signal format system: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, DVB-T, DVB-S, DVB-T2 HD |
| Tuner type: | Digital |
| Screen mirroring: | Yes |
| Video apps: | YouTube, Amazon Prime Video, Netflix, HBO |
| Operating system installed: | Titan OS |
| Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV): | Yes |
| Internet TV: | No |
| Smart TV: | Yes |










