





Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: BHA305/00
- Гаранция: 24 месеца
- Тегло: 0.65kg
44.69€ (87.40лв.)
без ДДС: 37.24€ (72.84лв.)
Етикети:
Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, BHA305/00
, Philips
, Грижа за косата
, Уреди & Аксесоари за лична грижа
, купете Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, цена Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, оферти Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, ревю Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, промоция Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, онлайн магазин Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, поръчай Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler мнения
, Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler сравнение
, евтин Грижа за косата
, топ Грижа за косата
, най-добър Грижа за косата
, нов Грижа за косата
, philips {ucfirst}грижа за косата
, оригинален Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, гаранция Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, бърза доставка Philips 3000 series BHA305/00 Air Styler
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Грижа за косата
, грижа за косата в българия
, грижа за косата techmag
, онлайн поръчка Грижа за косата
, магазин за Грижа за косата
, топ оферти Грижа за косата
, Philips BHA305/00 характеристики
, Philips BHA305/00 спецификации
, Philips BHA305/00 review
, Philips BHA305/00 сравнение
, Philips BHA305/00 отзиви
, Philips BHA305/00 намаление
| Product colour: | Purple |
| Ceramic coating: | Yes |
| Hanging type: | Hanging loop |
| Hangable: | Yes |
| AC input voltage: | 220 - 240 V |
| Power source: | AC |
| Power: | 800 W |
| Brush head diameter: | 3 cm |
| Brush head 2 diameter: | 3.8 cm |
| Technology: | Warm |
| Type: | Hair styling kit |
| Ceramic heating system: | No |
| Hair texturizing: | No |
| Cool shot function: | Yes |
| Control type: | Buttons |
| Hair curling: | Yes |
| Ionic function: | Yes |
| Adjustable thermostat: | Yes |
| Hair drying: | Yes |
| Number of heating levels: | 3 |
| Number of speeds: | 2 |
| Hair straightening: | Yes |
| Quantity per pack: | 1 pc(s) |
| Package type: | Box |
| Attachments quantity: | 3 |
| Diffuser nozzle: | Yes |
| Built-in display: | No |
| On/off switch: | Yes |
| Cord length: | 1.8 m |
| Warranty period: | 2 year(s) |









