





















Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: MONPHIMON0143
- Тегло: 6.80kg
- SKU: MONPHIMON0143
207.76€ (406.34лв.)
без ДДС: 173.13€ (338.61лв.)
![]() |
12 x 19.62 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, MONPHIMON0143
, Philips
, Компютри
, Лаптопи & Периферия
, купете Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, цена Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, оферти Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, ревю Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, промоция Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, онлайн магазин Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, поръчай Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black мнения
, Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black сравнение
, евтин Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ Компютри
, Лаптопи & Периферия
, най-добър Компютри
, Лаптопи & Периферия
, нов Компютри
, Лаптопи & Периферия
, philips {ucfirst}компютри
, лаптопи & периферия
, оригинален Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, гаранция Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, бърза доставка Philips 27E1N1800A/00 computer monitor 68.6 cm (27) 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED Black
, Philips цена
, Philips промоция
, Philips отстъпка
, Philips Компютри
, Лаптопи & Периферия
, компютри
, лаптопи & периферия в българия
, компютри
, лаптопи & периферия techmag
, онлайн поръчка Компютри
, Лаптопи & Периферия
, магазин за Компютри
, Лаптопи & Периферия
, топ оферти Компютри
, Лаптопи & Периферия
, Philips MONPHIMON0143 характеристики
, Philips MONPHIMON0143 спецификации
, Philips MONPHIMON0143 review
, Philips MONPHIMON0143 сравнение
, Philips MONPHIMON0143 отзиви
, Philips MONPHIMON0143 намаление
EAN: 8712581805715
MPN: 27E1N1800A/00
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 27.24 W |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Width (with stand) | 613 mm |
| Depth (with stand) | 211 mm |
| Height (with stand) | 465 mm |
| Height (without stand) | 365 mm |
| Weight (without stand) | 3.92 kg |
| Depth (without stand) | 54 mm |
| Weight (with stand) | 4.35 kg |
| Width (without stand) | 613 mm |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Package depth | 141 mm |
| Package weight | 6.92 kg |
| Package width | 690 mm |
| Package height | 455 mm |
| Cables included | AC |
| Cables included | HDMI |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Pixel pitch | 0.1554 x 0.1554 mm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Native aspect ratio | 16:9 |
| Display brightness (typical) | 350 cd/m² |
| LED backlight | Yes |
| Screen shape | Flat |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Vertical scan range | 40 - 60 Hz |
| Display resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Response time | 4 ms |
| Display number of colours | 1.07 billion colours |
| Horizontal scan range | 30 - 140 kHz |
| Display diagonal | 68.6 cm (27") |
| High Dynamic Range (HDR) technology | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Touchscreen | No |
| Dynamic contrast ratio marketing name | Mega Infinity DCR |
| Backlight type | W-LED |
| Panel type | IPS |
| Pixel density | 163.18 ppi |
| High Dynamic Range (HDR) supported | Yes |
| Contrast ratio (typical) | 1000:1 |
| Display diagonal (metric) | 68.6 cm |
| Display technology | LED |
| Built-in camera | No |
| Built-in speaker(s) | No |
| Cable lock slot type | Kensington |
| Tilt angle range | -5 - 20° |
| Cable lock slot | Yes |
| Panel mounting interface | 100 x 100 mm |
| Tilt adjustment | Yes |
| VESA mounting | Yes |
| DisplayPort version | 1.4 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| HDMI | Yes |
| Built-in USB hub | No |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Headphone out | Yes |
| HDMI version | 2.0 |
| Warnings | Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning. |
| Warnings | Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1946916 |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 69 x 45 x 14 cm
Weight: 6.8 kg





