


-39 %



Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz – Купи онлайн от techMAG.bg ✔️
- Наличност: Изчерпан
- Модел: PVS416G373C7K
- Гаранция: доживотна
- Тегло: 0.14kg
38.21€ (74.73лв.)
62.53€ (122.30лв.)
без ДДС: 31.84€ (62.27лв.)
Етикети:
Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, PVS416G373C7K
, Patriot
, Оперативна памет
, PC компоненти
, купете Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, цена Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, оферти Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, ревю Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, промоция Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, онлайн магазин Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, поръчай Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz мнения
, Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz сравнение
, евтин Оперативна памет
, топ Оперативна памет
, най-добър Оперативна памет
, нов Оперативна памет
, patriot {ucfirst}оперативна памет
, оригинален Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, гаранция Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, бърза доставка Patriot Memory Viper Steel PVS416G373C7K memory module 16 GB DDR4 3733 MHz
, Patriot цена
, Patriot промоция
, Patriot отстъпка
, Patriot Оперативна памет
, оперативна памет в българия
, оперативна памет techmag
, онлайн поръчка Оперативна памет
, магазин за Оперативна памет
, топ оферти Оперативна памет
, Patriot PVS416G373C7K характеристики
, Patriot PVS416G373C7K спецификации
, Patriot PVS416G373C7K review
, Patriot PVS416G373C7K сравнение
, Patriot PVS416G373C7K отзиви
, Patriot PVS416G373C7K намаление
| Buffered memory type: | Unregistered (unbuffered) |
| Memory voltage: | 1.35 V |
| Memory layout (modules x size): | 2 x 8 GB |
| ECC: | No |
| Memory clock speed: | 3733 MHz |
| Internal memory: | 16 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Yes |
| RoHS compliance: | Y |
| Height: | 44.4 mm |
| Width: | 135.7 mm |
| Depth: | 7 mm |
| Weight: | 96 g |
| Package height: | 158.7 mm |
| Package width: | 179.9 mm |
| Package depth: | 20.3 mm |
| Package weight: | 162 g |






