





















PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: NAKPTOKOM0001
- Тегло: 0.63kg
- SKU: NAKPTOKOM0001
33.06€ (64.66лв.)
без ДДС: 27.55€ (53.88лв.)
Етикети:
PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, NAKPTOKOM0001
, PATONA
, Офис
, Дом & Градина
, купете PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, цена PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, оферти PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, ревю PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, промоция PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, онлайн магазин PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, поръчай PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black мнения
, PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, patona {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, гаранция PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, бърза доставка PATONA Electric tire inflator 10.3 bar / 150 PSI Powerbank and LED light Black
, PATONA цена
, PATONA промоция
, PATONA отстъпка
, PATONA Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, PATONA NAKPTOKOM0001 характеристики
, PATONA NAKPTOKOM0001 спецификации
, PATONA NAKPTOKOM0001 review
, PATONA NAKPTOKOM0001 сравнение
, PATONA NAKPTOKOM0001 отзиви
, PATONA NAKPTOKOM0001 намаление
EAN: 4055655253161
MPN: 4223
Technical Specifications
| Product colour | Black |
| Power bank function | Yes |
| Proper use | Inflatables |
| LED torch | Yes |
| Battery capacity | 4000 mAh |
| DC input power | 12 V |
| Airflow | 45 l/min |
| Power | 84 W |
| Light output (max) | 20 lm |
| Maximum operating pressure | 10.3 bar |
| Output power (Powerbank) | USB-A 5V / 2A |
| Hazard pictogram(s) | GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Avoid direct contact with the compressor during operation - possibility of burns. |
| Warnings | Ensure that the work area is adequately ventilated to avoid overheating. |
| Warnings | Do not exceed the maximum operating pressure. |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 14 x 9.5 cm
Weight: 0.625 kg
