



















PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
- Наличност: Изчерпан
- Модел: LADPTOPOW0007
- Тегло: 0.26kg
- SKU: LADPTOPOW0007
41.42€ (81.02лв.)
без ДДС: 34.52€ (67.52лв.)
Етикети:
PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, LADPTOPOW0007
, PATONA
, Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, купете PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, цена PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, оферти PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, ревю PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, промоция PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, онлайн магазин PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, поръчай PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black мнения
, PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black сравнение
, евтин Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, най-добър Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, нов Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, patona {ucfirst}смартфони
, таблети & аксесоари
, оригинален PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, гаранция PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, бърза доставка PATONA 9992 power bank Lithium Polymer (LiPo) 10000 mAh Black
, PATONA цена
, PATONA промоция
, PATONA отстъпка
, PATONA Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, смартфони
, таблети & аксесоари в българия
, смартфони
, таблети & аксесоари techmag
, онлайн поръчка Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, магазин за Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, топ оферти Смартфони
, Таблети & Аксесоари
, PATONA LADPTOPOW0007 характеристики
, PATONA LADPTOPOW0007 спецификации
, PATONA LADPTOPOW0007 review
, PATONA LADPTOPOW0007 сравнение
, PATONA LADPTOPOW0007 отзиви
, PATONA LADPTOPOW0007 намаление
EAN: 4055655232296
MPN: 9992
Technical Specifications
| Number of simultaneously connected devices (max) | 2 |
| LED indicators | Charging |
| Charger compatibility | Mobile phone/Smartphone |
| Product colour | Black |
| Output voltage | 12 V |
| Output current | 3 A |
| Input current | 3 A |
| Input voltage | 12 V |
| Depth | 63 mm |
| Weight | 310 g |
| Height | 19 mm |
| Width | 102 mm |
| Charging source | USB |
| USB Power Delivery up to | 20 W |
| Fast charging | Yes |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Battery capacity | 38.5 Wh |
| Battery technology | Lithium Polymer (LiPo) |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| Compliance certificates | CE |
| Compliance certificates | UKCA |
| Input interface | USB Type-C |
| Warnings | Do not expose to high temperatures or direct sunlight. |
| Warnings | Dispose of in accordance with local regulations for the collection and recycling of electronic waste. |
| Warnings | Do not throw into fire or disassemble. |
| Hazard pictogram(s) | GHS06: Toxic |
| Hazard pictogram(s) | GHS02: Flammable |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 16.5 x 2 cm
Weight: 0.255 kg
