







PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0013
- Тегло: 3.06kg
- SKU: DLPPZWKAS0013
42.53€ (83.18лв.)
без ДДС: 35.44€ (69.31лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, DLPPZWKAS0013
, Paka Zwierzaka
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, paka zwierzaka {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Puppy Rabbit with wild herbs S - dry dog food - 3kg
, Paka Zwierzaka цена
, Paka Zwierzaka промоция
, Paka Zwierzaka отстъпка
, Paka Zwierzaka Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0013 характеристики
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0013 спецификации
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0013 review
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0013 сравнение
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0013 отзиви
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0013 намаление
EAN: 5906638169001
Technical Specifications
| Additional features | Allergy |
| Additional features | General health |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Growth period |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Age of the pet | Junior |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Category | For dog |
| Main flavor | Rabbit |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Product category | Dry food |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Weight | 3 kg |
| Sugar free | Yes |
| Package type | Sack |
| Dosage form | Solid |
| Pet specific needs | Growth period |
| Soy free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Gluten free | Yes |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Protein | 28% |
| Crude ash | 11% |
| Fat content | 14% |
| Moisture content | 9% |
| Crude fibres | 4% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 9.5 x 21 x 38.5 cm
Weight: 3.06 kg
