





PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPZWKAS0031
- Тегло: 9.00kg
- SKU: DLPPZWKAS0031
85.73€ (167.67лв.)
без ДДС: 71.44€ (139.72лв.)
![]() |
12 x 8.10 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, DLPPZWKAS0031
, Paka Zwierzaka
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, paka zwierzaka {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Beef with carrots M - dry dog food - 9kg
, Paka Zwierzaka цена
, Paka Zwierzaka промоция
, Paka Zwierzaka отстъпка
, Paka Zwierzaka Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0031 характеристики
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0031 спецификации
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0031 review
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0031 сравнение
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0031 отзиви
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0031 намаление
EAN: 5906638169414
Technical Specifications
| Weight range | 5 kg - 9,9 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | General health |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Muscle building |
| Weight | 9 kg |
| Veterinary classification | Complete feed |
| No artificial colours | Yes |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Pet specific needs | Allergic |
| Gluten free | Yes |
| Age of the pet | Adult |
| Dosage form | Solid |
| Product category | Dry food |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Soy free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Package type | Sachet |
| Main flavor | Beef |
| Category | For dog |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Fat content | 16% |
| Crude ash | 11% |
| Crude fibres | 4% |
| Protein | 29% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 37 x 38 cm
Weight: 9 kg

