





PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1,5kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0027
- Тегло: 1.60kg
- SKU: DLPPZWKAS0027
27.29€ (53.37лв.)
без ДДС: 22.74€ (44.48лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPPZWKAS0027
, Paka Zwierzaka
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, paka zwierzaka {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Puppy Lamb with wild rose L - dry dog food - 1
, 5kg
, Paka Zwierzaka цена
, Paka Zwierzaka промоция
, Paka Zwierzaka отстъпка
, Paka Zwierzaka Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0027 характеристики
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0027 спецификации
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0027 review
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0027 сравнение
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0027 отзиви
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0027 намаление
EAN: 5906638169582
Technical Specifications
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Growth period |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Allergy |
| Weight | 1.5 kg |
| Product category | Dry food |
| Sugar free | Yes |
| Dog breed | All breeds of medium and large dogs |
| Soy free | Yes |
| Pet specific needs | Allergic |
| Pet specific needs | Growth period |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Veterinary classification | Complete feed |
| No artificial colours | Yes |
| Category | For dog |
| Size of breed | Large breed 25 - 45 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Age of the pet | Junior |
| Gluten free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Package type | Sachet |
| Main flavor | Lamb |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude ash | 11% |
| Crude fibres | 4% |
| Fat content | 17% |
| Protein | 31% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 26 x 31 cm
Weight: 1.6 kg
