







PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPZWKAS0014
- Тегло: 9.10kg
- SKU: DLPPZWKAS0014
84.26€ (164.81лв.)
без ДДС: 70.22€ (137.34лв.)
![]() |
12 x 7.96 евро |

Купи на изплащане със стоков кредит от Банка ДСК
• Улеснена процедура за електронно подписване
• Атрактивни условия по кредита
• Параметри изцяло по Ваш избор
• Одобрение до няколко минути изцяло онлайн
Размер на кредита /евро/
Месечна вноска /евро/
Обща дължима сума /евро/
ГПР /%/
Изчисленията са направени при допускането за първа падежна дата след 30 дни и са с насочваща цел. Избери най-подходящата месечна вноска.
Добави в количката
Откажи
Ver. 1.1.1
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, DLPPZWKAS0014
, Paka Zwierzaka
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, paka zwierzaka {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Puppy Duck with salmon S - dry dog food - 9kg
, Paka Zwierzaka цена
, Paka Zwierzaka промоция
, Paka Zwierzaka отстъпка
, Paka Zwierzaka Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0014 характеристики
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0014 спецификации
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0014 review
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0014 сравнение
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0014 отзиви
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0014 намаление
EAN: 5904806564511
Technical Specifications
| Additional features | Growth period |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | General health |
| Age of the pet | Junior |
| Main flavor | Duck |
| Category | For dog |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Product category | Dry food |
| Weight range | 5 kg - 9,9 kg |
| Package type | Sack |
| Gluten free | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Weight | 9 kg |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Pet specific needs | Growth period |
| Soy free | Yes |
| No artificial colours | Yes |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude ash | 11% |
| Protein | 29% |
| Moisture content | 9% |
| Fat content | 16% |
| Crude fibres | 4% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 14 x 37 x 40 cm
Weight: 9.1 kg

