







PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1,5kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0024
- Тегло: 1.60kg
- SKU: DLPPZWKAS0024
24.85€ (48.61лв.)
без ДДС: 20.71€ (40.51лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPPZWKAS0024
, Paka Zwierzaka
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, paka zwierzaka {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Pork with pear S - dry dog food - 1
, 5kg
, Paka Zwierzaka цена
, Paka Zwierzaka промоция
, Paka Zwierzaka отстъпка
, Paka Zwierzaka Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0024 характеристики
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0024 спецификации
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0024 review
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0024 сравнение
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0024 отзиви
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0024 намаление
EAN: 5904806564443
Technical Specifications
| Sugar free | Yes |
| Weight | 1.5 kg |
| Pet specific needs | No specific needs |
| No artificial colours | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| Dog breed | All breeds of medium-sized dogs |
| Soy free | Yes |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | General health |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Age of the pet | Adult |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Main flavor | Pork |
| Category | For dog |
| Package type | Sack |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Product category | Dry food |
| Gluten free | Yes |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Moisture content | 9% |
| Protein | 29% |
| Crude ash | 11% |
| Crude fibres | 4% |
| Fat content | 15% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 12 x 21 x 23 cm
Weight: 1.6 kg
