





PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
- Наличност: доставка 7 до 10 дни
- Модел: DLPPZWKAS0028
- Тегло: 3.10kg
- SKU: DLPPZWKAS0028
37.93€ (74.19лв.)
без ДДС: 31.61€ (61.82лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, DLPPZWKAS0028
, Paka Zwierzaka
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, paka zwierzaka {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 3kg
, Paka Zwierzaka цена
, Paka Zwierzaka промоция
, Paka Zwierzaka отстъпка
, Paka Zwierzaka Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0028 характеристики
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0028 спецификации
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0028 review
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0028 сравнение
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0028 отзиви
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0028 намаление
EAN: 5906638169360
Technical Specifications
| Weight | 3 kg |
| Dog breed | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Package type | Sack |
| Sugar free | Yes |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Pet specific needs | Allergic |
| Soy free | Yes |
| Dosage form | Solid |
| Gluten free | Yes |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Allergy |
| Additional features | Muscle building |
| Additional features | General health |
| No artificial colours | Yes |
| Age of the pet | Adult |
| Weight range | 2 kg - 4,9 kg |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Category | For dog |
| Main flavor | Lamb |
| Product category | Dry food |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Crude ash | 11% |
| Protein | 29% |
| Fat content | 16% |
| Crude fibres | 4% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 7.5 x 21 x 38 cm
Weight: 3.1 kg
