





PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1,5kg
- Наличност: Изчерпан
- Модел: DLPPZWKAS0025
- Тегло: 1.60kg
- SKU: DLPPZWKAS0025
26.93€ (52.67лв.)
без ДДС: 22.44€ (43.89лв.)
Етикети:
PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, DLPPZWKAS0025
, Paka Zwierzaka
, Офис
, Дом & Градина
, купете PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, цена PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, оферти PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, ревю PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, промоция PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, онлайн магазин PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, поръчай PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg мнения
, PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg сравнение
, евтин Офис
, Дом & Градина
, топ Офис
, Дом & Градина
, най-добър Офис
, Дом & Градина
, нов Офис
, Дом & Градина
, paka zwierzaka {ucfirst}офис
, дом & градина
, оригинален PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, гаранция PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, бърза доставка PAKA ZWIERZAKA Lamb with zucchini S - dry dog food - 1
, 5kg
, Paka Zwierzaka цена
, Paka Zwierzaka промоция
, Paka Zwierzaka отстъпка
, Paka Zwierzaka Офис
, Дом & Градина
, офис
, дом & градина в българия
, офис
, дом & градина techmag
, онлайн поръчка Офис
, Дом & Градина
, магазин за Офис
, Дом & Градина
, топ оферти Офис
, Дом & Градина
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0025 характеристики
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0025 спецификации
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0025 review
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0025 сравнение
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0025 отзиви
, Paka Zwierzaka DLPPZWKAS0025 намаление
EAN: 5906638169384
Technical Specifications
| Additional features | Allergy |
| Additional features | General health |
| Additional features | Grain-free |
| Additional features | Chicken-free |
| Additional features | Gluten-free |
| Additional features | Muscle building |
| Pet specific needs | Food alergy |
| Pet specific needs | Allergic |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Dosage form | Solid |
| Category | For dog |
| Dog breed | All breeds of small and medium-sized dogs |
| Age of the pet | Adult |
| No artificial colours | Yes |
| Sugar free | Yes |
| Soy free | Yes |
| Main flavor | Lamb |
| Gluten free | Yes |
| Product category | Dry food |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
| Package type | Sachet |
| Veterinary classification | Complete feed |
| Weight | 1.5 kg |
| Warnings | Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Warnings | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Warnings | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Crude ash | 11% |
| Crude fibres | 4% |
| Fat content | 16% |
| Protein | 29% |
Package Information
Dimensions (L x W x H): 10 x 26 x 31 cm
Weight: 1.6 kg
